R E K L A M A

Oppo Reno Ace z ultraszybkim ładowaniem?

Opublikowane:
fot. Weibo

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze zapowiedzi Oppo Reno Ace i dowiedzieliśmy się, że telefon otrzyma wyświetlacz z odświeżaniem 90 Hz. Teraz pojawia się kolejna informacja, tym razem dotycząca zasilania...

Według najnowszych informacji, pochodzących niestety z nieoficjalnych źródeł, topowy model Oppo Reno otrzyma akumulator o przyzwoitej pojemności, wynoszącej ok. 4000 mAh. To jednak nie jest najważniejsze, wszak taką baterię znajdziemy obecnie nawet w średniakach. Liczy się czas jej napełnienia. A tu Oppo Reno Ace - zgodnie z nazwą - może być uznany za asa. Telefon ma ponoć otrzymać układ szybkiego ładowania z mocą 65 W - rekordową w branży i bijącą nawet wcześniejsze rozwiązanie Oppo, pozwalające na ładowanie mocą 50 W.

Na razie nie mamy jednak żadnych oficjalnych zwiastunów ze strony producenta, w przecieku nie określono też czasów ładowania baterii. Jeśli informacja o nowym, ulepszonym SuperVOOC potwierdzi się - możemy jednak liczyć na rekordowy wynik. Oppo Reno Ace ma zadebiutować 10 października - czyli kilka dni przed europejskim debiutem serii Reno 2.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!