R E K L A M A

Wiemy, ile zapłaci Samsung za obecny smartfon przy zakupie Note 10

Opublikowane:

Samsung na swojej firmowej stronie rozpoczął akcję rezerwowania nowego Note'a 10, który zadebiutuje już 7 sierpnia. I przy okazji dowiedzieliśmy się, ile pieniędzy będzie można otrzymać za obecny model w promocji Samsung Trade-in, czyli za ile Samsung odkupi nasz stary telefon.

Samsung ujawnił kwoty, które zaoferuje posiadaczom flagowców z ostatnich lat (Pixeli, iPhone'ów i modeli z serii Galaxy) za kupno najnowszego Note'a 10. Trzeba przyznać, że są to całkiem atrakcyjne stawki. Ujawniono, ile Koreańczycy zapłacą za modele firmowane przez Google'a oraz wyprodukowane przez Apple'a. Za świeższe modele będzie można dostać nawet 600 dolarów, a za te, które mają powyżej roku - średnio ok. 200-300 dolarów.

Jest też zestaw flagowców Samsunga i początkowo również przy nich były widoczne ceny w odkupie, ale ewidentnie ktoś się pospieszył z umieszczeniem tej informacji na witrynie - obecnie przy modelach Samsunga wisi informacja: "Special trade-in value revealed on 8/7". Na szczęście w internecie nic nie ginie...

Oto pełen zestaw urządzeń, które odkupi od was Samsung, jeśli zdecydujecie się na Note 10:

Na podstawie Android Police

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!