R E K L A M A

LG V40 ThinQ debiutuje w Polsce

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

W piątek 8. lutego w Polsce zadebiutuje model LG V40 ThinQ. To smartfon, który oferuje pięć aparatów, sztuczną inteligencję, ekran OLED oraz doskonałą jakość dźwięku. W promocji smartfon dostępny będzie w zestawie z 49-calowym telewizorem LG 4K, wyposażonym w funkcje AI.

Smartfon zwraca uwagę już samym wyglądem. Po raz pierwszy LG zastosował autorską technologię Silky Blast, polegającą na wygładzeniu hartowanego szkła i stworzeniu w nim mikroskopijnych zagłębień. Ale to zaledwie część nowości, które wraz z nim przygotował producent.

Przede wszystkim aparaty

LG V40 ThinQ wyposażony został w pięć aparatów: podwójny z frontu oraz potrójny aparat na tylnym panelu. W jego skład wchodzą:

  • aparat z obiektywem super szerokokątnym (107°) o rozdzielczości 16 megapikseli,
  • standardowy aparat o rozdzielczości 12 megapikseli
  • teleobiektyw o rozdzielczości 12 megapikseli z obiektywem f/1.5.

Aparat wyposażono w optyczną i elektroniczną stabilizację obrazu oraz funkcje sztucznej inteligencji. Filmy rejestrować można w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę, na dodatek V40 ThinQ pozwala nagrywać wideo z wykorzystaniem standardu HDR10. Unikalną funkcją w V40 ThinQ jest możliwość automatycznego wykonania trzech zdjęć wybranego kadru, przy wykorzystaniu kolejno obiektywu szerokokątnego, standardowego oraz teleobiektywu.


Ekran

Po raz kolejny w smartfonie z linii V zastosowano ekran wykonany w technologii OLED. 6,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 3120x1440 pikseli (538 ppi) i proporcjach 19,5:9 zajmuje aż 84,3% przedniej części smartfona.

Dźwięk

V40 ThinQ wyposażony został w 32-bitowy poczwórny przetwornik analogowo-cyfrowy, dzięki czemu jest w stanie przekazywać dźwięk nawet do zaawansowanych słuchawek Hi-Fi. Ponadto, urządzenie wyposażone zostało w głośnik Boombox, gwarantujący głośny dźwięk z dodatkowo wzmocnionym basem. W optymalnym dostrajaniu dźwięku w V40 ThinQ brał udział ekspert w dziedzinie audio - firma Meridian.


Cena i dostępność

Było wiadomo, że tanio nie będzie. LG V40 ThinQ wyceniono bowiem na 3799 złotych. Smartfon dostępny będzie od 8. lutego w sklepach internetowych sieci Orange i Play w kolorze niebieskim (New Moroccan Blue Matt).

Promocja z TV

Od 8. lutego w sklepach internetowych sieci Orange i Play smartfon LLG V40 ThinQ dostępny będzie w specjalnej ofercie z 49-calowym telewizorem LG 49UK6300 w prezencie. Promocja dostępna będzie wyłącznie w sklepach internetowych Partnerów.


Informacja prasowa LG; czytane: 1599 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Tomek
Ja pierdziu już V40 w sprzedaży a Ja zastanawiam się nad kupnem V30 :D
.146.227.121 | 08 Feb 2019, 10:02