R E K L A M A

Samsung Galaxy S10+ na nowych renderach, a szkło ochronne je potwierdza

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
fot. 91Mobiles i @OnLeaks

Niedawno mogliśmy oglądać rendery przedstawiające Samsunga Galaxy S10+. Graficy popełnili w nich jednak kilka błędów, które teraz poprawili. I oto mamy porcję nowych obrazków. A zdjęcie szkła ochronnego potwierdza wygląd telefonu...

Nowe grafiki, podobnie, jak poprzednie, przygotowali graficy 91Mobiles i @OnLeaks. Najwyraźniej weszli oni w posiadanie jakichś nowych informacji, poprawili bowiem rendery tak, by były jak najbliższe rzeczywistemu wyglądowi urządzenia. Pamiętajmy jednak, że sąto wciąż nieoficjalne materiały i ostatecznie, prawdziwy telefon może różnić się detalami od przedstawionego obecnie.

Różnice są niewielkie, ale zauważalne. Zwężono ramkę ekranu, zaś z tyłu zmienił się wygląd oprawy aparatu fotograficznego. Przybył tam jeszcze jeden obiektyw, a co za tym idzie, zmieniło się również położenie czujników i diody LED. Można podejrzewać, że Samsung zaoferuje obiektyw standardowy, tele i szerokokątny, a ostatnia z matryc zajmie się rozmywaniem tła.

Niezależnie od informacji grafików, pojawiło się też zdjęcie mające przedstawiać szkło ochronne przygotowywane dla Samsunga Galaxy S10+. Zdaje się ono całkiem dobrze pasować do przedstawionych powyżej wizualizacji.

Na podstawie informacji 91mobiles i @UniverseIce; czytane: 1848 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Nika
"jakiś nowych informacji" - JAKICHŚ, jeśli już, Panie Redaktorze :)
Przepraszam za błąd w imieniu autora. Dziękuję za poprawkę i pozdrawiam. (jf)
.231.122.91 | 05 Dec 2018, 13:12