R E K L A M A

Samsung Galaxy S10+ na renderach, a także - być może - na żywo

Opublikowane:
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
fot. 91mobiles i @OnLeaks

Kilka godzin po moich rozważaniach na temat przedniego aparatu Samsunga Galaxy S10+, graficy OnLeaks opublikowali rendery tego telefonu. By było ciekawiej, podobne urządzenie pojawiło się w Korei.

Rankiem dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy S10+ ma mieć podwójny aparat fotograficzny z przodu. Wiedząc, że aparat będzie umieszczony w otworku w wyświetlaczu, zacząłem zastanawiać się - czy będą dwie osobne dziurki, czy też wycięcie przybierze kształt zbliżony do owalu. Graficy 91Mobiles i @OnLeaks musieli posiąść jakieś bliższe informacje, przygotowali bowiem zestaw grafik, przedstawiający przypuszczalny wygląd nowego Galaxy S.

Jak widzicie, w ogólnym zarysie, Galaxy S10 przypomina poprzednika. Ale jest też parę różnic. Przede wszystkim - ekran zajmuje większą powierzchnię frontu, a podwójny aparat umieszczono w owalnym wycięciu. Wygląda to raczej średnio. Z tyłu natomiast - mamy trzy poziomo umieszczone obiektywy, otoczone wspólną ramką wraz z czujnikami i diodą. Nie widać natomiast czytnika linii papilarnych, co wskazuje, iż jest on ukryty pod powierzchnią ekranu. Zauważymy ponadto klawisz asystenta Bixby oraz minijacka - czyżby zatem plotki o jego eliminacji okazały się nieprawdziwe? Oby!

By było ciekawie, w sieci pojawił się film nagrany podczas inauguracyjnego wideo połączenia 5G w Korei Płd. Wykonał je szef sieci SK Telecom, Park Jung-ho. Użyto do tego celu telefonu Samsunga. Pytanie - jakiego? Widoczne na filmie urządzenie przypomina nieco to ukazane na renderach 91Mobiles i @OnLeaks. Nie podejrzewam jednak, by Samsung pozwolił na upublicznienie prototypowego egzemplarza S10 - sądzę raczej, że to telefon przygotowany specjalnie do testów 5G, konstrukcja, która nigdy nie trafi na rynek. Zresztą - popatrzcie i oceńcie sami:


Test 5G w Korei
wideo: Reporter Kim Yeon-ji przez YouTube

Na podstawie informacji 91mobiles i Kim Yeon-ji przez YouTube

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
djdeejay
Śmieszne jest to, że jarają się wideorozmowami, które już kiedyś były w 3G i zaginęły
.53.198.137 | 03 Dec 2018, 16:12