R E K L A M A

Samsung jednak idzie w notch?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Kształty ekranów Infinity-U, Infinity-V i Infinity-O oraz New Infinity
Kształty ekranów Infinity-U, Infinity-V i Infinity-O oraz New Infinity
fot. Samsung przez YouTube

Gwiazdami wczorajszej prezentacji otwierającej Samsung Developer Conference 2018 były co prawda elastyczny telefon i nowy interfejs, ale pomiędzy nimi pojawił się jeszcze jeden szczegół. Wygląda na to, że Samsung przekonuje się do notcha.

Podczas konferencji, nim pokazano składany telefon, była mowa o wyświetlaczach. Przedstawiono nowe typy matryc, wraz z ich nazwami: Infinity-U, Infinity-V i Infinity-O oraz New Infinity. Ten ostatni jest ekranem, jakiego oczekiwałem od Samsunga: totalnie bezramkowym. Za to pozostałe... mają wcięcia!

Oznaczenia literowe odpowiadają kształtom wcięć. Pierwsze - to kropla w kształcie U, kolejne ma ostrzejsze brzegi w kształcie V, zaś ostatnie - oznacza ekran z otworkiem na przedni aparat. Czy to oznacza, że ostatni wielki producent, który opierał się modzie na notch, poddaje się? Niekoniecznie... Może po prostu pokazano, że rozważano różne opcje, by dojść do ostatecznej, bezramkowej New Infinity...? Nie wierzę, że Samsung przez tak długi czas unikał notcha, by teraz zaoferować nam telefon z wcięciem. Jeśli już - możemy myśleć o Infinity-O. A jakie jest wasze zdanie? Chcielibyście Samsunga z notchem?

Na podstawie informacji livestreamu Samsunga; czytane: 1985 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Abc
Nigdy notcha w Samsungu
.248.166.12 | 08 Nov 2018, 14:11