Vivo Y50 5G oraz Vivo Y50m 5G oficjalnie w Chinach
Kilka dni temu chiński operator poinformował o nowych smartfonach Vivo, a dziś oba modele widnieją już na oficjalnej stronie producenta. Mamy zatem oficjalną premierę Vivo Y50 5G oraz Vivo Y50m 5G.
Kilka dni temu chiński operator poinformował o nowych smartfonach Vivo, a dziś oba modele widnieją już na oficjalnej stronie producenta. Mamy zatem oficjalną premierę Vivo Y50 5G oraz Vivo Y50m 5G.
Rodzina smartfonów Oppo K13 powiększyła się o dwa nowe modele o lekko gamingowym zacięciu. Co oferują Oppo K13 Turbo i Oppo K13 Turbo Pro?
Marka Lenovo pracuje nad nowym tabletem z wysokiej półki. Model Lenovo Xiaoxin Pro GT ma łączyć efektowny wygląd z wysoką wydajnością. Co przyniesie nowy sprzęt?
Już od początku było jasne, że iPhone 17 Air będzie smukły, ale ubocznym skutkiem owej smukłości będzie niewielka pojemność akumulatora. Czy iPhone 17 Air da radę wytrzymać od rana do wieczora?
Kilka dni temu dowiedzieliśmy się całkiem dużo o nowym Redmi 15C. Ten budżetowy smartfon pojawił się już w sprzedaży we Włoszech.
Wielkimi krokami zbliża się planowana na 24 lipca premiera smartfonu iQOO Z10R. Indyjski oddział firmy ujawnił kolejne przedpremierowe informacje.
Huawei zapowiada premierę kolejnej odsłony podwójnie składanego smartfonu, najwyższy zatem czas, by powoli poznawać jego nieoficjalną specyfikację. Czym będzie się różnić od poprzednika?
Nieuchronnie zbliża się jesień, a wraz z nią premiera kolejnej serii flagowców Vivo. Powoli pojawiają się pierwsze przecieki na temat najważniejszego modelu, czyli Vivo X300 Pro.
Jak wiemy już od kwietnia, Oppo przygotowuje gamingowy smartfon z wentylatorkiem. Okazuje się jednak, że Oppo K13 Turbo nie zadebiutuje samotnie - będzie też Oppo K13 Turbo Pro!
Xiaomi szykuje premierę kolejnego budżetowego smartfonu. Tym razem będzie to Redmi 15C, który ma kusić atrakcyjnym wyglądem.
P8 jest tegorocznym flagowcem Huawei'a. To konstrukcja w pełni zasługująca na to miano - przyznam, że dawno żaden z telefonów nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia. Nie jest to sprzęt całkowicie pozbawiony wad - ale cała "otoczka" towarzysząca P8 pozwala przymknąć oko na niedoskonałości. Zalety - przeważają. Telefon testowałem w towarzystwie bardzo sympatycznego gadżetu, opaski TalkBand B2. Również i w niej doszukałem się paru niedociągnięć - ale mimo to, cały komplet zyskał sobie moją sympatię.
Samsung Galaxy Tab A 9.7 ma zagospodarować niszę budżetowych tabletów w ofercie koreańskiego koncernu. Czy mu się uda? To dość ciekawy sprzęt, ale pełen sprzeczności. Z jednej strony - oferuje modem LTE, ale z drugiej - ma niezbyt imponujący ekran. Atrakcyjnie stylizowany front kontrastuje ze sztampowym, prostym tyłem. Przeciętną wydajność rekompensują nam ciekawe dodatki w oprogramowaniu. Jaki jest efekt takiego miksu?
Sony Xperia M4 Aqua był jedynym premierowym smartfonem zaprezentowanym przez Japończyków podczas tegorocznego MWC. Po kilku miesiącach od pierwszej prezentacji telefon zawitał do sklepów - i do naszej redakcji. Głównym atutem tego modelu - podkreślanym już w nazwie - jest wodoodporność. A zatem - mamy do czynienia z idealnym sprzętem na wakacje. Jak Xperia M4 Aqua sprawdziła się w codziennym użytkowaniu? Przeczytajcie!
Nie będę ukrywał: Honora 6 Plus polubiłem od samego początku. Smartfon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i choć po pewnym czasie znalazłem w nim parę mankamentów, kilka drobnych niedociągnięć wiem, że mogę go wam polecić. A dlaczego? Przeczytacie poniżej!
Z recenzją Samsunga Galaxy S6 Edge miałem pewien kłopot. Telefon jest w sporej części identyczny ze swym standardowym bratem, czyli Galaxy S6. Ma taki sam procesor, pamięć, identyczne aparaty... Różni się jedynie nieco większą baterią - no i ekranem. Jest też wyraźnie droższy. Czy warto się na niego skusić?
Overmax Vertis 1810 Kern to najnowsza propozycja poznańskiej firmy w segmencie telefonów o podwyższonej wytrzymałości. Jest to trzeci (po Braverze i Kernie) taki model w gamie Overmaxa - i jednocześnie najtańszy i najprostszy. Czy w dobie smartfonów taki telefon ma jeszcze rację bytu?
Tegoroczny flagowiec HTC odrobinę mnie rozczarował... Nie dlatego, że jest złym telefonem. Nie dlatego, że źle wygląda. Nie dlatego, że ma jakieś poważne mankamenty... Zabrakło mi szybszego bicia serca, o które przyprawił mnie ubiegłoroczny model M8. Jego następca - czyli M9 - jest znakomitą konstrukcją, ale nie budzi już takich emocji.
To nie będzie typowa recenzja. Przynajmniej na razie, bowiem polski oddział LG udostępnił nam telefon na zaledwie kilkanaście godzin. Nie chcąc komentować polityki producenta, wyrażę jedynie nadzieję, że już wkrótce LG G Flex 2 wróci do nas na dłużej, abym mógł przedstawić wam dłuższą, bardziej szczegółową recenzję... Cóż mogę powiedzieć na temat użytkowych cech urządzenia po kilkunastu godzinach użytkowania? Niezbyt wiele - wybaczcie zatem, ale na razie podzielę się z wami tylko pierwszymi wrażeniami.
Z telefonem MaxCom MM901 Neptun po raz pierwszy zetknąłem się podczas barcelońskiego MWC na początku marca tego roku. Zwróciłem wówczas uwagę na jego stylizację przypominającą jeden z wytrzymałych modeli Samsunga sprzed paru lat. Użytkując ten telefon odkryłem, że podobieństw jest jeszcze więcej...
Nie ukrywam, że lubię smartfony z dużymi wyświetlaczami. Na co dzień używam 5,7-calowego Note'a, którego rozmiar jest dla mnie optymalny. Postanowiłem jednak zmierzyć się z czymś jeszcze większym i wypróbowałem... 8-calowego Fonepada od Asusa.