Sony Ericsson C902
Maciej
Opinia neutralna
Wady:
1. słaba bateria (rozmawiam ok 1h dziennie) trzyma do 2 dni a tylko 1 dzień jak włącze 3G, więc 3G nie używam
2. Powolny procesor i czasami sie zamula
3. Zawiesza się podczas długich rozmów i nie da rady go później włączyć, chyba, że wyciągnę baterię, to będzie ok. (serwis nie stwierdził żadnej usterki)
4. przy długiej rozmowie mocno się nagrzewa
5. nieergonomiczna klawiatura, więc nie polecam dla esemsiarzy
Zalety:
1. cena
2. dobry aparat foto jak na telefon
3. intuicyjne menu
4. ładny desing (jest to kwestią gustu)
5. w miarę krótki czas ładowania baterii ok 1 do 2 h
6. sporo bajerów multimedialnych (z których i tak nie korzystam)
Oceniając w skali od 1 do 10 daję 6,5
1. słaba bateria (rozmawiam ok 1h dziennie) trzyma do 2 dni a tylko 1 dzień jak włącze 3G, więc 3G nie używam
2. Powolny procesor i czasami sie zamula
3. Zawiesza się podczas długich rozmów i nie da rady go później włączyć, chyba, że wyciągnę baterię, to będzie ok. (serwis nie stwierdził żadnej usterki)
4. przy długiej rozmowie mocno się nagrzewa
5. nieergonomiczna klawiatura, więc nie polecam dla esemsiarzy
Zalety:
1. cena
2. dobry aparat foto jak na telefon
3. intuicyjne menu
4. ładny desing (jest to kwestią gustu)
5. w miarę krótki czas ładowania baterii ok 1 do 2 h
6. sporo bajerów multimedialnych (z których i tak nie korzystam)
Oceniając w skali od 1 do 10 daję 6,5
.centrala.kaczmarski.pl | 13.12.2010, 15:12
pozytywny
Opinia pozytywna
Telefon działa dosyć dobrze, ale ma czasami ma zawiechy. Aparat świetny. Jest bardzo delikatny więc trzeba uważać.
.internetia.net.pl | 07.12.2010, 17:12
NiCCk
Opinia pozytywna
Posiadam telefon od prawie 2 lat.Jestem bardzo z niego zadowolony telefon ma swoje minusy m.in. słaba bateria ale ma też swoje plusy ja np. głośno gra lub ,to że jest bardzo wytrzymały jestem zadowolony z tego telefonu POLECAM!!!!!
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 04.12.2010, 13:12
prz111
Opinia negatywna
mam ten telefon mieciac, wady tego telefonu to bateria, krotko trzyma a po godzinie rozmowy caly telefon goracy
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 30.11.2010, 17:11
jack
Opinia neutralna
Czy ten telefon posiada moze czujnik swiatła ?
.chello.pl | 29.11.2010, 23:11
4Fun
Opinia pozytywna
Po prawie roku zuytkowania zmienilem zdanie o tym telefonie . Na poczatku bylem rozczarowany - po K770i liczyłem na boską jakosć zdjec z C902, a niestety - zdjecia nie sa rewelacyjne a i samo ich wykonywanie wymaga wiekszej "zabawy" niz w K770i. jesli wszystko poustawiac- sa dobre ale jesli zdac sie na tryb automatyczny - zaczyna sie loteria . Poza tym telefon byl nieludzko powolny w dzialaniu i co tu kryc - zaliczał "zwisy" . Jednak jak sie okazało wystarczyło wgranie czystego oprogramowania SE i ...ożył ! Poprawila sie tez jakosc fotek i to diametralnie ! Polecam kazdemu korzystanie z systemu aktualizacji oprogramowania na stronie Sony Ericssona! A poza tym telefon niesamowicie trwały, wszystko dziala jak rok temu , odporny na upadki, zarysowania, baeria trzyma ladnie( 3-4 dni przy sporej ilosci rozmow ) Irytujaca jest tylko sprawa wycierania sie tylnej klapki - znikaja napisy i w ogole jakos sie szybko rysuje .Telefon ladnie trzyma zasieg , jakosc rozmow bdb, wada jest tylko ich moim zdaniem zbyt mala glosnosc - w pomieszczeniach z halasem to przydalo by sie o dwa stopnie wiecej. Generalnie rzecz biorąc- jak zawsze zmienialem co rok aparat , tak chyba SE C902 pozostanie ze mna dluzej , bo ciezko cos sensownego o porownywalnych lub lepszych parametrach znalesc w formie klasycznej sluchawki z klawiaturą tradycyjna. Ogolnie - polecam , choc warto po zakupie zaczac od zmiany oprogramowania zeby sobie zaoszczedzic wiele nerwów ;)
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 28.11.2010, 15:11
No name
Opinia neutralna
mam pytanie jak ustawić kontrast w tym telu ?? o prócz ustawienia/wyświetlacz/jasność to da się inaczej ??
.200.158.241.internetia.net.pl | 22.11.2010, 22:11
Mestre
Opinia negatywna
Telefon jednym słowem lipa. Wykonanie fatalne. Zabawki z odpustu sa przy tym badziewiu na najwyzszej półce. Klawiatura prawie cała odpadła. Jest na jakims kleju!!!!Masakra. Musze kombinowac zeby na jakims silikonie przykleic.
.c34.178.msk.pl | 17.11.2010, 19:11
cyś
Opinia pozytywna
Mam ten telefon już 2 lata i jest wszystko w porządku ma wszystko co trzeba w dzisiejszych czasach, bateria od 2 lat trzyma mi do dzisiaj w zależności od ilości pisania i rozmawiania a często pisze i dużo rozmawiam od 5 do 7 dni na baterie nie mogę narzekać jest OK jedyna fabryczna wada tego telefonu to pokrywa baterii z tyłu telefonu schodzi z niej farbka, ja osobiście całkowicie ją zdrapałem i jest srebrna w sumie nawet pasuje w tym kolorze nie jest źle, druga wada to zbyt małe klawisze dla faceta z dużymi palcami jest troszkę nie poręczny, ale jak się wpadnie w wprawę do pisania jest OK, jedyne czego mi brakuje w tym telefonie to latarki takiej jak w SE K750i, też można sobie przyświecić ale trzeba kombinować już z kamerką i przez to szybciej siada bateria niż jak by włączyć samą lampe:(
.adsl.inetia.pl | 17.11.2010, 18:11
pawel 27
Opinia negatywna
najgorsze dno jakie widzialem , mialem ten telefon rok czasu i padl mi soft , padl glosnik , wylaczal sie sam , nie dzialaly prrzyciski a w serwisie powiedzieli ze jak wroci z naprawy to bedzie tak samo i tak bylo . ten telefon mialo okolo 10 moich znajomych i wszycy mieli to samo
.zamosc.mm.pl | 16.11.2010, 21:11