Sony Ericsson C902
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 816. Pokazuję od 151 do 160. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,2% 
icon down
 12,3% 
icon unknown opinion
 37,5% 
Opinia negatywna

Migiel

Solidny o czym tu mowa, klawiatura sie ciagle odkleja, pokrywa aku sie wyciera, zeby wymienic klawiature trzeba wymieniac pol telefonu, srednio 6 dziennie przychodzi do naprawy :], wiec gdzie tu ta solidnosc...


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Matekis

Se c902 to bardzo dobry telefon. Zdjecia robi bardzo dobre gra dosyc glosno ale niestety sie czasami zawiesza. Bateria trzyma od 5 do 9 dni przy moim traktowaniu. Polecam !! Moja ocena to 9.5/10

Opinia neutralna

killer

Telefon posiada bardzo ciekawy design oraz solidne wykonanie, pomimo upadku nic się nie stało. Nie zacina się, bateria wytrzymuje 7 dni przy moim użytkowaniu. Mógłby mieć lepszą lampę błyskową, ponieważ wieczorem zdjęcia wychodzą słabo oświetlone ale tragedii nie ma ;) (pewnie zaraz napiszecie że do zdjęć są aparaty a nie telefon, ale nie zawsze się ma przy sobie aparat ;P)
Telefon jest na pewno dla osób które cenią sobie wysokiej jakości wykonanie i bezawaryjność.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Se

Mam telefon niecały rok, i bardzo mnie się podoba, wygląd nowoczesny, tylko się lekko zadrapał, ale to już moja wina, muzykę głośno odtwarza,aparat bardzo dobry, posiada dotykowy panel przy robieniu zdjęć, dużo gier chodzi na tym telefonie, posiada kamerkę z przodu i można dzwonić przez video rozmowy co jest czasem przydatne, posiada GPS, ale mnie to na razie nie interesuje, jest bardzo wygodny do trzymania, i płaski co przydaje się w noszeniu w kieszeni, posiada dużo kolorów i można oglądać filmy HD ( sam testowałem film 300) Telefon jest bardo dobry polecam, jedyne czego nie mam to WIFI, telefon jest bardziej dla młodzieży, sam mam 13 lat POLECAM

Opinia pozytywna

gregorio

Co prawda c902 nie jest jakimś najgorszym w użytkowaniu i obsłudze telefonem, ma nawet dobre parametry i układ, podzespoły, wygląd, sprawność są wyśmienite. U mnie przy zainstalowanej karcie 8gb sony nic się nie wiesza - dziwne że przy 2gb ma problemy u kolegi. Niestety ma też i wady jak pewnie każdy telefon. Co do poprzednich wypowiedzi, potwierdzam bardzo słabą jakość zdjęć, bo mimo swoich 5mpx nie ma rewelacji, przecież jego wcześniejszy kolega k750i robi o niebo lepsze zdjęcia a ma tylko 2mpx. Jego problemy z zasięgiem to też niedociągnięcie, często szuka i skacze jak określono z jednej do czterech kresek ale jakoś zupełnie zasięgu nie gubi więc jeszcze się idzie dodzwonić albo chociaż smsa wysłać ;) Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego telefonu i jeszcze nigdy (odpukać) od półtora roku nie zrobił mi psikusa.

Opinia pozytywna

LarryPL

Telefon mam już 1,5 roku, też 1,5 roku temu zamieściłem pierwsze wrażenia (pozytywne).

Teraz nie zmieniam decyzji.
Mam 12 lat więc skupiam się najbardziej na multimediach.
Co do fona:
Wygląd: bardzo elegancki.
Gry: obsługuje wiele gier, które nie chodzą na telefonach kolegów.
Szybkość: nie jest superszybki z karką 2 GB, więc więcej raczej nie powinno się wkładać
Filmy: Ładnie odtwarza, oglądnąłem na nim około 2, 3 filmy i jest dobry
Muzyka: nie mam porównania, mi wystarcza :)
Aparat: to BARDZO dobry telefon pod tym względem. Zastępuje mi przeciętny aparat :), na pewno nie można aparatowi nic zarzucić.
Bateria: niezbyt długo trzyma, ALE jej nie szanowałem, więc nie dziwię się.
Wyłączył się sam jeden raz (lub MOŻE więcej) kiedy grałem, ale przecież to nie jest jego wada, dał mi tylko znać, że za dużo gram i nie podoba mu się to ;].
Bez wi-fi, ale ile telefonów niedotykowych go ma...
Jes to mój pierwszy bardziej profesjonalny telefon i jest wg mnie bardzo dobry.
Polecam.

Opinia pozytywna

krystiaan

Telefon wręcz doskonały. Kupuje go już po raz trzeci. Zmieniałem na inne modele lecz żaden nie był od niego lepszy. Zdjęcia robi idealne pamiętajmy ze to telefon a nie cyfrówka. Jeśli ktoś ogląda discovery to w pewnym programie był porównywany z cyfrówka pod względem jakości zdjęć. Dobrze odtwarza muzykę, design tez jest dobry (ale to kwestia gustu)


R E K L A M A
Opinia neutralna

mondzia

hej
ja mam ten telefon 2 lata wiele ze mną przeżył a ostatniej zimy przejechanie samochodem i działa super nic mu się nie stało poza odklejeniem klawiatury. bardzo dużo rozmawiam i bateria trzyma 5 dni bez większego używania ok 7. zdjęcia są super nawet nocą ogólnie spoko telefonik

Opinia pozytywna

Kamixx

Jest do świetny telefon komórkowy. Mam go ponad 2 lata, jedynym minusem jest słaba farba reszta da sie znieść, niektórzy narzekają na niego bo ma zły układ menu- narzekacie?????- zmieńcie softa hmm najpierw trzeba umieć, a tak wogule to robi wspaniałe fotki, bardzo wyrazne kolory na full opcji jest wygodny i bateria długo trzyma, niektórzy narzekaja też na to xxxx.... Niech sprawdzą na innych telefonach jak sie ciagle dzwoni i gra założę się, że ciagle grajac po 4 h dziennie żaden telefon nie spelni ich wymagań. Narzekacie???? - kupcie drugą baterieeeeeeee... albo przestańcie nią grać bedziecie zdrowsi od promieniowania wszystkich komórek

Opinia negatywna

bartexxx89

Miałem ten telefon ponad 6 miesięcy odkleiła mi się klawiatura po upadku z 40cm padł głośnik, bateria ledwo 2 dni. Zdjęcia to porażka stary k750i czy k800i robi dużo lepsze fotki. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!

Wszystkich opinii: 816. Pokazuję od 151 do 160. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies