Sony Ericsson C902
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 816. Pokazuję od 161 do 170. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,2% 
icon down
 12,3% 
icon unknown opinion
 37,5% 
Opinia pozytywna

patrus19

se c902 to dobry telefon. Ma jedną wadę mógł mieć lepszy zasięg
Ale poza tym jest okej. Bateria trzyma (przy ciągłym graniu 3 dni)( a przy użytkowaniu 6 7 dni) chętnie polecam. Pozdro


R E K L A M A
Opinia pozytywna

anakonda19

Mam se c902 już ponad 2 lata i moja ogólna ocena jest dość wysoka.
PLUSY:
- bardzo dobry aparat - 5 mpx w zupełności wystarcza, a zdjęcia są całkiem dobrej jakości;
- odtwarzacz mp3;
- bateria trzyma mi ok. 2,5 dnia, w co należy wliczyć fakt, że ponad 2 lata telefon jest używany dobre 8 h/dobę - długie rozmowy, smsy, odtwarzacz czy radio;
- świetny design zewnętrzny - jestem kobietą i bardzo dużą uwagę przywiązuję do estetyki telefonu, a ten idealnie mi odpowiada;
- jest super cienki!

MINUSY:
- w standardzie menu wygląda dość nieciekawie, jednak można bez większych problemów wgrać flash menu;
- waga - jest dość ciężki, jak na swoje wymiary;
- po 2 latach użytkowania stwierdzam, że farba, którą pokryta jest obudowa nie jest zbyt dobrej jakości - schodzi i wygląda to mało estetycznie;
- na początku telefon sam mi się wyłączał beż przyczyny, po jakimś czasie to ustało i teraz zdarza się bardzo rzadko, co nie zmienia faktu, że jednak się zdarza.

Ogólnie telefon polecam, moja ocena to 8,5/10 pkt.

Opinia pozytywna

krakolka95

Miałam ten telefon przez niecałe 2 lata. Kupiłam w jednym z serwisów komórkowych za ok 800 zł. Telefon rewelacyjny! Naprawdę! Zdjęcia super, muzyka gra, wszystko to co trzeba jest! Polecam! P.S Teraz mam Se Aino i też jest super!!!


R E K L A M A
Opinia negatywna

viki.7

ten telefon to pomyłka, owszem działał na początku super, ale po tym jak po raz trzeci odkleiła sie klawiatura, zacząl się sam zawieszać, wgranie oprogramowania nic nie dało.... od lipca do października z drobnymi przerwami przeleżal w serwisie, a teraz lezy na dnie szuflady bo tylko do tego sie nadaje...

Opinia negatywna

desto

Mam ten telefon od ponad roku. Jego nazwa Cyber shot powinna być zmieniona na Cyber Szrot.
1. Słaba bateria. Pada po 2- 3 dniach. Do niedawna można było ją ładować, ale
2. Nie można naładować baterii. Wyświetla się informacja o konieczności użycia oryginalnej baterii SE - tak jakby zainstalowana bateria przestała być oryginalna nagle...
3. Jak już wielokrotnie pisano, odkleiła się klawiatura, co jest do naprawienia we własnym zakresie
4. Telefon tragicznie gubi zasięg. Skacze on od pełnego zakresu kresek do 1 lub znika kompletnie, aby po chwili powrócić na 4 kreski. Wieszałem wszystkie psy z okolicy na operatorze, ale po przełożeniu karty do innego SE (K750i) zasięg jest maksymalny i stabilny.

Słowem, aparat robi fajne zdjęcia i to jedyna jego zaleta. Nie polecam go.

15 lat w mGSM 1 opinia
Opinia pozytywna

diko

Telefon cudny! Wygodny, dużo cieńszy niż inne modele serii C, dobry mikrofon,kamera i aparat cudo, świetny software.Niestety, nie lubi częstych spotkań z ziemią, a przy moich dziurawych rękach to istotne... dzisiaj pochowałem swojego "Bonda"- zszedł mu głośnik, antena i gniazdo ładowania :(
Mimo wszystko z telefonu jestem bardzo zadowolony,spokojnie mogę go ocenić 6/5 :)

Opinia negatywna

Olla

mam ten telefon od roku. Po zaledwie 3 miesiącach popsuł mi się, wiele razy się zacinał, gdy oddałam go do serwisu wgrali mi nowe oprogramowanie a telefon dalej się zacina, bateria trzyma 2 góra 3 dni, wolno chodzi i często gubi zasięg (to nie jest wina sieci). Więc nie polecam jego kupna...


R E K L A M A
Opinia pozytywna

hiperbasia

Przez dwa lata służył mi świetnie. Zawsze pod ręką miałam niemal doskonały aparat fotograficzny (jak na telefoniczny). Okazał się kilkakrotnie bardzo wytrzymałym, między innymi spadł z dachu samochodu osobowego, kiedy ruszyłam a on został na dachu. Tylko lekko zadrapał się kant obudowy, nic poza tym.
Dopiero teraz, gdy kończy się okres gwarancji, odkleiła się część klawiatury. Ale gdy korzysta się intensywnie z gierek, a jest ich na C902 ogrom, to klawiatura ma do tego prawo. Nic nie jest wieczne.
Mogę mieć jedynie zastrzeżenia do słabego gniazda wejściowego ładowarki, coś tam nie łączy tak, jak należy. A poza tym, polecam ten telefon z czystym sumieniem każdemu, kto oprócz telefonu chce mieć w miarę dobry aparat fotograficzny. W tym miejscu muszę powiedzieć, że fotki w zakładce "Zdjęcia" nie oddają prawdziwości obrazu zdjęć robionych C902. Nie ma w nich należytej ostrości, a przecież można ją uzyskać tym aparatem.

Opinia pozytywna

QQtic

Mam ten telefon od roku i jest już troszkę poobijany, a napis "Cyber-shot" starł mi się prawie cały z tylnej obudowy - eksploatacja. Mimo to żadnej innej wady w nim nie widzę. Bateria nadal jest bez zarzutu - trzyma mi nawet do 7 dni. Ponadto jakość zdjęć bardzo mnie satysfakcjonuje. Do reszty funkcji też przyczepić się nie mogę. Polecam!

Opinia negatywna

lol

Mam ten telefon od roku po 5 miesiącach odkleiła się klawiatura. Wysłałem do serwisu i po kolejnych 2 miesiącach znowu się odkleiła.

Wszystkich opinii: 816. Pokazuję od 161 do 170. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies