Sony Ericsson C902
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 816. Pokazuję od 191 do 200. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,2% 
icon down
 12,3% 
icon unknown opinion
 37,5% 
Default user logo
St@chu

Opinia pozytywna

Bez dwóch zdań fantastyczny telefon! Robi kapitalne zdjęcia, szczególnie, gdy jest wokoło dużo światła, bardzo dobry dźwięk generalnie nie miałem z nim problemów. bateria starcza na baaaardzo długo. Świetny towarzysz na camping jako przenośne kino domowe 3gp ;) Ostatnio miałem spory problem tj. zresetowałem ustawienia softu i wszystkiego. Telefon nie łapał zasięgu, tracił szybko baterię itp. ale dzięki narzędziom na stronie producenta naprawa tego telefonu jest dziecinnie prosta. Wymieniłem sobie obudowę, bo jednak ta się z czasem lekko obdziera. Co prawda rozebranie telefonu na części sprawia problemy, ale kto nie chce się w to bawić zanosi telefon do serwisu. Ja sobie zmieniłem obudowę samodzielnie i muszę przyznać, że telefon pomimo, iż od środka nie wygląda superancko to jest baaardzo solidny na zniszczenia. Jak mówili już wcześniej moim tutaj poprzednicy, niestraszne mu żadne upadki z wysokości,solidnie wykonany telefon. Miałem w swoim życiu między innymi Samsunga SGH-700, Nokię 6610i, Sony Ericssona J220i i muszę przyznać, że ze wszystkich modeli telefonów marka Sony Ericsson zasługuje na uznanie ze względu na trwałość i jakość swoich telefonów. Sony Ericsson C902 to telefon dla każdego począwszy od młodzika, a kończywszy na osobach starszych. Utrwali każdą chwilę miłym dobrym jakościowo zdjęciem, pozwoli na oglądanie bez przerwy filmów 3gp takich jak choćby "Władca Pierścieni" Wszystkie części naraz bez ładowania baterii, długotrwałe słuchanie dobrej jakości muzyki. Generalnie jest to telefon, który osobiście polecam każdemu! Obsługa jest identyczna jak we wszystkich innych modelach SE, a telefon ten jest baaardzo wytrzymały na wstrząsy i zarysowania. Dzięki slocie na kartę pamięci M2 można rozszerzyć jego możliwości pojemności. Służyć może jako przenośna pamięć, odtwarzacz Audio - Video, aparat Fotograficzny, telefon, GPS... Co tylko zechcecie! Polecam Gorąco !
.play-internet.pl | 09.09.2010, 15:09

R E K L A M A
Default user logo
nan

Opinia neutralna

Mam pytani. Może to nie jest odpowiednie miejsce na ten post ale czy ktoś wie jak można wyłączyć funkcje, która polega na tym że po przyjściu sms'a i "najechaniu" na jakikolwiek numer on się podkreśla i od razu można się połączyć, to bardzo utrudnia używanie telefonu. Nie wiem jak coś takiego się nazywa. Jeżeli ktokolwiek wiedzialby cokolwiek na ten temat bardzo prosze o posty (mogą być linki).

Z góry dziękuję.
.zw.pl | 31.08.2010, 19:08
Default user logo
nan

Opinia pozytywna

Świetny telefon mam go już 2 lata i bardzo dobrze się sprawuje. Naprawdę polecam! najlepszy telefon jaki miałam w życiu.
.zw.pl | 31.08.2010, 19:08

R E K L A M A
Default user logo
h1p

Opinia pozytywna

Dobry, solidyny Ericsson. Super zdjęcia deklasujące Nokię i dobry dźwięk zachęciły mnie do przesiadki na tą markę.
.play-internet.pl | 19.08.2010, 20:08
Default user logo
alalala

Opinia pozytywna

Ten telefon mam od 3tyg. Jako, że firma Sony Ericsson towarzyszy mi od dawna, śmiało stwierdzam, że ten telefon nie zaskakuje funkcjami, wszystkie były do przewidzania. C902 jest na pewno ładny, ma ekranik odporny na zarysowania - i to potwierdzam. Zdjęcia i filmy robi dosyć dobre. Drażni mnie, że nie łapie sieci tak jak powinien (myśle, że w moim przypadku może to być wina sieci, bo mam drugiego SE w tej samej sieci, który zachowuje się podobnie). Trochę przeszkadza mi ta opcja dotykowa przy aparacie, często niechcący dotknę paluchem i mi się zmieniają ustawienia. Dosyć ciężko pisze się też smsy, klawisze są małe i ciężkie do przyciśnięcia, a to utrudnia pisanie. Poza tymi drobnymi wadami, telefon mogę śmiało polecić.
.croy.cable.virginmedia.com | 14.08.2010, 18:08
Default user logo
Klaudia

Opinia pozytywna

Telefon naprawdę super! Szczerze pilecam! Mam go od czerwca 2009 i do tej pory nie miałam z nim większego problemu. Można nim rzucać o ścianę i nic z nim się nie dzieje. Zdjęcia robi świetne. Telefon wart swej ceny! POlecam :)
.adsl.inetia.pl | 13.08.2010, 21:08
Default user logo
mielcu3

Opinia pozytywna

A ja posiadam ten telefon od 2,5 roku. Żadne upadki mu nie straszne. Polecam zrobienie sobie tuningu. Np. wgranie nowego sterownika do aparatu. Filmy i zdjęcia zyskują na jakości. Ogólnie bardzo dobry telefon. Będę go używał dopóki nie umrze śmiercią naturalną.
.ip.netia.com.pl | 13.08.2010, 14:08

R E K L A M A
Default user logo
Just

Opinia pozytywna

telefonik rewelacja :) mam go od stycznia i musze przyznac ze akurat moj okazal sie wodoodporny :) zostal bardzo mocno zalany, ale wysechl przy pomocy suszarki i narazie dziala juz 6 msc..Denerwuje mnie tylko ten dotykowy aparat, bo zawsze cos mi sie gdzies wcisnie nie tak...
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 10.08.2010, 13:08
Default user logo
lukaszx89x

Opinia pozytywna

jedyna wada jaką znalazłem to brak przycisku Play/Stop gdzieś na boku obudowy, gdy mam go w kieszeni a słucham muzyki aby ją wyłączyć trzeba go wyjąć, odblokować klawisze, Stop, zablokować i z powrotem do kieszeni. Wcześniej miałem k550i i tam tego problemu nie było, gdyby skopiowali to rozwiązanie byłby to telefon dla mnie idealny
ok tak w zasadzie to przycisk jest tyle, że służy do robienia zdjęć i brak mu tej drugiej funkcji
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 01.08.2010, 20:08
Default user logo
Art3Q

Opinia pozytywna

Ogólnie telefon super i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Nie był bym jednak pewien co do wodoszczelności:-) Aktualnie moja C902 znajduje się w serwisie właśnie z powodu zalania.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 27.07.2010, 18:07
Wszystkich opinii: 816. Pokazuję od 191 do 200. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies