Sony Ericsson C902
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 816. Pokazuję od 141 do 150. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,2% 
icon down
 12,3% 
icon unknown opinion
 37,5% 
Opinia pozytywna

Wojas

Po 1,5 roku uzytkowania moge napisac
Ogólnie telefon fajny, bardzo dobry, jak na telefon robi dobre zdjecia, solidna konstrukcja, nic mi się nie odkleja! Do wad moge zaliczyć bardzo drogie częsci( dużo nie brakło a za peknietą szybke wysiwtlacza, mimo wyswietlacz działał poprawnie tylko to pekniecie przeszkadzało, zapłacilbym 400zl) Troche wolny ale mozna sie przyzwyczaić


R E K L A M A
Opinia pozytywna

vader-19

Witam, mam ten telefonik już od 2 lat, i jestem bardzo zadowolony z niego. ANI RAZU się nie zawiesił, działa wszystko jak należy. wiele razy mi spadł i jest troszkę podrapany ale poza tym wszystko jest ok. Bateria długo trzyma, często rozmawiam, więc proszę nie myśleć że leży na półce i się ciesze że 2 tygodnie bez ładowania. Mam firmę i telefon w ciągłym użyciu. na początku ładowanie raz na tydzień a teraz co 4-5 dni. Naprawdę polecam, jest to porządny, sprawny i przyjemny w użytkowaniu model.

Opinia negatywna

aw

mam ten telefon dwa lata i to chyba jego juz ostatnie chwile... ciagle sie wiesza, przy naciskaniu zielonej sluchawki odrzuca polaczenia, czesto nie ma w ostatnio wybieranych numerach badz przychodzacych polaczeniach numeru,zdarza sie ze nie chce sie rozlaczyc kiedy naciskam czerwona sluchawke i musze wyjmowac bateria ;/zdjecia sa ok, ale nawet nokia z aparatem 2 megapiksele robi ladniejsze, glosnik byl fajny ale zaczyna sie psuc i trzeszczec, klawaitura odpada. cienki ale dosc duzy, w zyciu bym go drugi raz nie wziela, nawet wrogowi bym nie polecila...


R E K L A M A
Opinia pozytywna

damian007

Czesc . Hmm co do tej klawiatury to prawda odkleja sie, ale robi sie to zazwyczai tylko wtedy gdy ktos rozbieral wasz telefon ponieważ jest tam taka taśma ktora po odklejeniu jest trudna do przyklejenia . Polecam na allego sa takie nowe klawiatury za 10 zl . A aparat ma bardzo dobry nie wiem co od niego chcecie moze Poprostu macie w nim zle opcję zrobione . Pozdrawiam:)

15 lat w mGSM 2 opinie
Opinia negatywna

baryła

szczerze?? kiepski telefon... wszak na początku bylem w nim zakochany ale ostatecznie odpuściłem sobie kolejną naprawę... bateria głośnik mikrofon system... poprostu może miałem trefny wyrób ale ja sie zawiodłem... na se po raz kolejny niestety:(

Opinia pozytywna

abcdefgh

Nie wiem co wy robicie z tym telefonem, ale ja mam go 2 lata i klawiatura mi się nie odkleiła. Bateria trzyma 3 dni przy czym ja słucham muzyki na tym telefonie dziennie ok. 4 godzin więc jest nieźle.

15 lat w mGSM 1 opinia
Opinia pozytywna

miko_19

telefon ok mam go od 2 lat . nawet mi sie podoba . najgłupsze jest wejście usb , telefon nie pokazuje podłączenia z komputerem . obudowa szybko sie rysuje , ale jak sie uważa to jest wporządku . mam zamiar kupić sobie samsunga avilla . ten sony ericsson nie jest najlepszy , ale polecam . :+} miko


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Gothard

Witam.
Uzywam go od 1,5 roku. NIc mi sie nie odkleiło, nie zawiesił sie ani razu. Działa bardzo dobrze w tym dotykowa część ekranu . Bateria trzyma jakieś 5 dni ( ale nie nocy bo na noc wyłączam). Spodziewałem sie lepszych zdjęć po Cyber shocie ale cóż są takie sobie. Słabo lezy w dłoni.

Opinia negatywna

Pimple

Opinia po prawie 2 latach użytkowania:
ZALETY:
- design
- jakość muzyki jak na telefon komórkowy
WADY:
- guziczki klawiatury są pod kątem, trudno przyzwyczaić się do pisania sms'ów na nim
- nie jest solidną konstrukcją (po pół roku straciłem gwarancję przez korozję, która była podobno z mojej winy) a po roku klawiatura się odkleiła
- telefon nastawiony na robienie zdjęć robi je gorsze niż mój poprzedni telefon, Nokia N73
- telefon jest także awaryjny pod względem softu, zwiesza się i wyłącza
- bateria przy intensywnym użytkowaniu nie starcza na dłużej niż 2 dni. Kiedy nie rusza się aparatu wytrzyma tydzień

Generalnie telefon awaryjny, robi bardzo przeciętne zdjęcia, nie trzyma zbyt długo na baterii. Guziki "dotykowe" się psują, wyłączają się diody. Generalnie cieszę się, że wkrótce wymienię komórkę na nowy model. Nie polecam. Pozdrawiam

Opinia pozytywna

rafiprotector

Kupiłem telefon dzisiaj, co prawda używany, ale jestem już zadowolony :) Strasznie mi się podoba :) Zdjęcia robi super, muzyczke odtwarza jeszcze lepiej :) Prosty i przyjemny w obsłudze :)
Też mam ten sam problem z klawiaturą co większość :P odkleiła mi się, ale przykleiłem ją na taśmę dwustronną i jest git :D

Wszystkich opinii: 816. Pokazuję od 141 do 150. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies