Sony Xperia J
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 892. Pokazuję od 541 do 550. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
47,8% 
icon down
 28,6% 
icon unknown opinion
 23,7% 
Default user logo
mpr

Opinia neutralna

Mam go miesiąc, w międzyczasie weszła aktualizacja systemu operacyjnego. Wrażenia: gorzej niż na pierwotnym systemie.
Poza tym o telefonie, jest ładny, przyzwoity wyświetlacz, nieźle słychać rozmówcę i to chyba tyle pozytywów.
- dzwonki na nowym systemie zmieniają się same, na jakie chcą, po zwykłym wyłączeniu telefonu....
- beznadziejnie słaby GPS. Niby widzi 9-10 satelit i co z tego, skoro pokazuje dziwne pozycje, wysokości i przemieszczanie? Samsung Solid radzi sobie o niebo lepiej.
- dioda powiadomienia (na górze) działa jak chce.
- bateria z trudem wytrzymuje 24h bez ładowania, przy średnim użytkowaniu.
- łatwo potrafi stracić zasięg niestety, wiele aparatów radzi sobie lepiej w trudniejszych warunkach
- kiepski aparat, w zasadzie nie wiem po co tam aż 5 megapikseli, skoro nie można ich wykorzystać, 3 w tych warunkach by były aż nad to.
- potrafi się zamulić, nawet bez używania jakiś nie wiadomo jakich aplikacji
- ekran z "timescape". Mi zbędny, a nie da się go wyłączyć po prostu.
- brak porządnego eksploratora na wyposażeniu.
- kilka tygodni, a na matrycy widzę martwy piksel już. Zaczynam się bać, czy przeżyje choć pół roku.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 13.04.2013, 22:04

R E K L A M A
Default user logo
lunia171991

Opinia pozytywna

Fajny telefon, tylko że bateria słabo trzyma. Co 2/3 dni musze ładować telefon, a nawet nie uzytkuje go czesto.
.33.124.170 | 12.04.2013, 14:04
Default user logo
Łukasz

Opinia pozytywna

Telefon bardzo fajny. Spełnia moje wymagania. Świetny dźwięk i wyświetlacz :) podpowie ktos gdzie i jak pobrać aktualizacje na androida 4.1.2? może będzie wtedy szybszy
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 11.04.2013, 12:04

R E K L A M A
Default user logo
Soniacz

Opinia pozytywna

Telefon jak na razie nie sprawia mi problemu, jest bardzo solidny, zdjecia robi piękne, a do tego jeszcze szybki internet! :P bardzo polecam, i raczej zostane z firma sony na dłużej.
.233.138.58 | 10.04.2013, 20:04
Default user logo
idefixa

Opinia pozytywna

Telefon mam od niedawna i jak na razie jestem z niego zadowolona. Aparat wg mnie robi dobre zdjęcia, no ale jak ktoś oczekuje lustrzanki... W porównaniu z moim starym smartfonem obraz jest świetny, dźwięk też niczego sobie. Jedynym minusem jest dla mnie przycisk blokady, który znajduje się za blisko klawiszy głośności, ale można się przyzwyczaić.
.252.14.232.internetia.net.pl | 10.04.2013, 15:04
Default user logo
tomaszszek

Opinia pozytywna

Zostane przy sony, ale raczej wybiore z.
.141.78.69 | 09.04.2013, 02:04
Default user logo
sempro

Opinia pozytywna

Do Patrysos...Z tymi materiałami marnej jakości to grubo przesadziłeś. Mam ten telefon od pół roku i noszę go przez cały dzień w kieszeni, gdzie zdarza mi się wrzucić także inne rzeczy typu klucze, monety itp. Jak do tej pory nie ma na nim żadnej ryski. Ani na tylnej klapie, ani na ekranie. Widziałem już Samsungi Galaxy z porysowaną tylnią klapą,że hej...Ale tak to jest,że jak się chce robić komuś reklamę to najlepiej napisać nieobiektywną opinię o konkurencji.Szkoda tylko,że niczym nie popartą... Dodam tylko,że w ciągu tych 6ciu miesięcy nie miałem żadnych ścinek,zawieszenia się oprogramowania itp. Telefon chodzi płynnie jakbym dostał go wczoraj.Jest po prostu dobry. A wrażenia wizualne takie jak design to kwestia gustu. Mi się podoba
.szybszyinternet.pl | 08.04.2013, 22:04

R E K L A M A
Default user logo
aisyrbag

Opinia pozytywna

Świetny telefon, wygodny kształt, wielkość w sam raz, odpowiednia. Bateria wytrzymała, multimedia na poziomie, dobry głośnik, czuły dotyk ekranu. Telefon w sam raz.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 08.04.2013, 18:04
Default user logo
Jason78

Opinia pozytywna

Do Patrysos. A nie przyszło ci do głowy kolego,że trafił ci się model z wadą fabryczną. U mnie dotyk działa jak trzeba,a i materiały z jakich zrobiono ten tel.,nie są takiej złej jakości jak ci się wydaje. Polecam go bardziej,niż twoje HTC.
.opera-mini.net | 07.04.2013, 18:04
Default user logo
Patrysos

Opinia negatywna

Słaby, bardzo słaby... Jakość wykonania i materiały jak z odpustu, dotyk precyzyjny jak ster parowca, do tego po miesiącu zdechł, wymieniomy na nowy, po odbiorze drugiego po jednym dniu dotyk zaczął rządzić się swoimi prawami, sam "naciska" sobie na oślep co chce. Po zrobieniu czy ponownej wymianie nie odpakowuje go nawet i do sprzedania z nim i wracam do HTC, Sony robi dobry sprzet rtv a w telefonach takie wtopy, dopuki był Sony Ericsson to jakoś to było a teraz porażka.Odradzam każdemu.
.ozorkow.mm.pl | 07.04.2013, 10:04
Wszystkich opinii: 892. Pokazuję od 541 do 550. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies