Sony Xperia J
zgredek
Opinia pozytywna
Posiadam telefon od 2 miesięcy i co mogę stwierdzić, to że pomimo iz gram dosyc sporo,troche siedze na internecie to bateria trzyma (przy dobrych wiatrach)3-4 dni.głosniczek przy muzyce i filmach gra czysto,ale jesli bedziecie wiecznie słuchać na maksimum mocy to bedzie delikatnie charczał.Co do aparatu i reszty funkcji niemam zastrzeżeń.Ogólnie dobry fonik za nieduże pieniądze.pozdro
.play-internet.pl | 06.04.2013, 13:04
lomzik
Opinia neutralna
Jak na razie jedyna wada to bateria, trzyma 1-1,5 dnia przy normalnym użytkowaniu.
.244.70.35 | 05.04.2013, 22:04
darus1972
Opinia neutralna
Zawiesza się przy rozmowach, nie można odblokować, oddałem do serwisu zobaczę co zdziałali.
.251.c74.petrotel.pl | 05.04.2013, 22:04
Jason78
Opinia pozytywna
Do martina. Stwierdzając,że firma Sony powinna zająć się wyłącznie produkcją telewizorów,zdecydowanie przesadziłeś. To samo lub coś gorszego powinienem napisać ja o Samsungu czy innej marce. Kilka razy próbowałem "przesiąść się" z jakiegokolwiek Sony Ericssona na Samsunga czy Nokię i zawsze kończyło się tak samo. Za każdym razem wracałem do Sony . W tej marce podoba mi się prostota obsługi,niezły design i przede wszystkim przystępna cena. HTC miałem parę razy w ręku i po przetestowaniu go,doszedłem do wniosku,że nigdy nie chciałbym korzystać ze smartfona tej marki. Tak że jak widzisz gusta są różne,ale żeby od razu stwierdzać,że dana marka powinna produkować tylko telewizory, to jawne przegięcie. To tak jakby kierowca,który jeździł volkswagenem i audi,stwierdził,że opel jest do kitu,bo jemu akurat nie podobała się jazda.
.opera-mini.net | 05.04.2013, 16:04
sewe
Opinia pozytywna
Telefon jest spoko jak za tą cenę ;D polecam
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 04.04.2013, 15:04
buza
Opinia pozytywna
Jeden pisze ze fajny, a inny ze do bani. Ten co chce kupić tani telefon to polecam. A ten co wymaga cudów to niech kupi telefon z wysokiej półki. To Sony on taki ma byc.
.ambit24.net | 04.04.2013, 07:04
nataaaaaa
Opinia pozytywna
Mam ten telefon od listopada. Jestem bardzo zadowolona. Po jednym upadku zaczął trochę szwankować, tzn. zacina się czasem, raz na kilka dni, w trakcie pisania na gg w moim przypadku, ale da się przeżyć. Oprócz tego, jak najbardziej polecam! ;dd
.239.246.82 | 03.04.2013, 18:04
rafcio8321
Opinia neutralna
Romek 56 może nie włączyłes widoczności androidy tak maja mój brat ma xperie J i tez nie mogłem mu wysłac piosenki chwile pogrzebałem i jest oki ( telefon widoczny jet przez 130 sekund chyba )
.cdma.centertel.pl | 03.04.2013, 18:04
martin
Opinia negatywna
Sony powinno pozostać przy telewizorach. Po przesiadce z innych smartfonów (wcześniej 2 x HTC i Samsung) to nie wypada on dobrze jeśli chodzi o funkcje, dostęp do nich oraz obsługę. Z przykrością nie polecam chociaż starałem się zachować obiektywizm przy jego poznawaniu i używaniu.
.51.203.199 | 03.04.2013, 15:04
stefan
Opinia pozytywna
Bardzo fajny telefonik, spełnia wszystkie wymagania telefonu oczywiście, aparat też ok. chyba że ktoś wymaga cudów, to nigdy z żadnego nie będzie zadowolony.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 02.04.2013, 09:04