Samsung Galaxy Grand Prime
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 280. Pokazuję od 51 do 60. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
45,4% 
icon down
 36,4% 
icon unknown opinion
 18,2% 
Opinia pozytywna

anczi

Polecam! Nie zacina sie, aparat bardzo dobry, internet śmiga jak ta lala i ogólnie uważam, że telefon jest świetny! :)


R E K L A M A
Opinia negatywna

Janek

Tragedia, bateria dramat,płynność zerowa, aparat kiepski, wyświetlacz słaby. Jedyny plus to jego wytrzymałość :) nie polecam. Nie kupujcie jeśli macie większe potrzeby niż smsy i rozmowy

Opinia negatywna

Karolina

Niestety bardzo słaby. Po niecałym roku korzystania podczas aktualizacji systemu zawiesił się na amen i musiałam go oddać do serwisu, kolejny rok to już udręka. Facebook, czy meesenger non stop się zacinają. Wejście słuchawkowe nie działa. Bardzo zamula. Zniechęca do samsungów


R E K L A M A
Opinia negatywna

Magda

Beznadziejny. Przez rok było wszystko w porządku, ale później cały czas się zacinał, wyłaczał przy robieniu zdjęć z lampą, bateria magicznie z 70% zmieniała się w 5%. Cały czas wywala z aplikacji, czasami jedynym wyjściem żeby się odwiesił jest wyjęcie i włożenie baterii. Jakość zdjęć też niezbyt w porównaniu do innych telefonów w podobnej cenie. Nie polecam, nigdy więcej samsung

Opinia negatywna

pani

Nie polecam! Bardzo słaba bateria, mało miejsca. Zawiesza się bardzo. Gdy mam 15% rozładowywuje sie w kilka sekund. Moi znajomi którzy go mieli też nażekali

Opinia pozytywna

AniaTestowanieSamsunga

Super telefon przez 3 lata nie zawiesil sie ani razu... smiga bsrdzo szybko nie trzeba nic czekac wszystko bardzo szybko sie otwiera bateria hmm...do 2 dni trzyma
ogolnie jestem z niego bardzo zadowolona i nie wiem skad te negatywne opinie tylko aparat mogl by byc duzo lepszy jak w xperiach ale i tak jest niezly .Najtrwalszy telefon jaki mialam odporny na rzucanie hehe

Opinia pozytywna

Irek

Czytam te wszystkie opinie i zastanawiam sie nad piszacymi je osobami. Zapychacie fony bzdetnymi programami a potem placz. Oczekujecie blyskawicznych reakcji jak w dobrym PC,akumulatora trzymajacego miesiac, aparatu jak w lustrzance,glosnikow jak na koncercie,ekranu niczym szyba kuloodporna. A to tylko telefon. Mam Prima dwa lata. Powycierany, podrapany,ekran bez oslony,w pracy lezy w kurzu-wytrę szmatą by cos zobaczyc i... dziala. Nie muli, fotki robi lepsze niz xperia z3 (to jest zlom!), wszystki funkcje dzialaja-czego chciec wiecej.
A dla Was rada: okreslcie swoje potrzeby i do nich dopasujcie telefon a nie bierzcie tego, co wciskaja operatorzy. Telefony nie sa winne tylko Wy macie wygorowane oczekiwania.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Irek

Czytam te wszystkie opinie i zastanawiam sie nad piszacymi je osobami. Zapychacie fony bzdetnymi programami a potem placz. Oczekujecie blyskawicznych reakcji jak w dobrym PC,akumulatora trzymajacego miesiac, aparatu jak w lustrzance,glosnikow jak na koncercie,ekranu niczym szyba kuloodporna. A to tylko telefon. Mam Prima dwa lata. Powycierany, podrapany,ekran bez oslony,w pracy lezy w kurzu-wytrę szmatą by cos zobaczyc i... dziala. Nie muli, fotki robi lepsze niz xperia z3 (to jest zlom!), wszystki funkcje dzialaja-czego chciec wiecej.
A dla Was rada: okreslcie swoje potrzeby i do nich dopasujcie telefon a nie bierzcie tego, co wciskaja operatorzy. Telefony nie sa winne tylko Wy macie wygorowane oczekiwania.

Opinia negatywna

Maciey

Nie polecam!!! To był mój najgorszy wybór, jeśli chodzi o telefony. Po pół roku zaczął się zawieszać. Teraz mija mniej więcej 3 lata od zakupu grand prime i teraz zaczęła się prawdziwa katorga. Niemiłosiernie zawiesza się, gdy wykonuję dwie czynności jednocześnie np: oglądam YouTube i piszę na Messengerze, bateria rozładowuje się nawet gdy telefon jest w stanie spoczynku. A gdy kończę rozmowę, nie da się nacisnąć klawisza "rozłącz", gdyż ekran jest ciemny, bo każdy wie, że kiedy się rozmawia, ekran wygasza się, gdy wyczuwa, że coś znajduje się blisko czujnika. W każdym razie, nie mam ani jednej dobrej oceny wobec tego Samsunga i niesamowicie raduję się, że za parę dni kończy mi się abonament i zmieniam telefon.
Jeśli przeczytałeś/aś moją opinię dziękuję Ci ;)

Opinia negatywna

JanosikowyPL

Zdecydowanie nie polecam!
Może i przez 2 lata nie sprawiał "problemu" po za resetami i zawiechami, to po 3 latach telefon się do niczego się nie nadaje. Ostatnio mi pękła szybka w kieszeni... No i nie polecam aktualizować do nowszego Androida 5.0 Lollipop, lepiej zostać przy starym, ale chociaż aż tak nie zacinającym się KitKacie.
Zdecydowanie nie polecam!

Wszystkich opinii: 280. Pokazuję od 51 do 60. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies