Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Witam wszystkich użytkowników LG L7 II. Potrzebuję pilnie zainstalować aplikację do "NAGRYWANIA ROZMÓW", co byście polecili bo ja już mam dosyć szukania i testowania (niecierpliwy:-). Oczywiście lepiej by było aby była bezpłatna i po polsku. Pozdrawiam.
Hej mam ten telefon dopiero od paru dni i czytając opinie zauważyłam że jest wzmianka na temat latarki. Czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak się ją włącza i wyłącza?? I jak włączam muzykę to nad nazwą piosenki i jej autorem pokazuje się zdjęcie, obrazek czy da się go jakoś zmienić i w jaki sposób?? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam nata.
@Usethiel: Latarka tiny flashlight podczas instalacji, żąda baaardzo dziwnych uprawnień. Sądzę, iż najrozsądniej byłoby pobrać aplikacje "latarka" napisana przez zerone mobile inc. jest prosta w obsłudze i posiada widżety z łatwym dostępem do latarki, bez konieczności właczenia aplikacji. :)
zdjęcie ustawia się automatycznie. jeżeli w folderze z muzyką wybranego zespołu np. florence and the machine masz zdjęcie płyty to automatycznie je ustawia jako okładke albumu, jeżeli zaś w folderze z inną pobraną muzyką np. download jest zdjęcie brudnego zlewu w kuchni, to ten brudny zlew będzie sygnował każdy nowy utwór pobrany do Tego folderu.
do tagowania i segregowania muzyki polecam program mp3tag
pobaw się i pooznaczaj muzykę, tak jak ty chcesz, a nie tak, jak Twój Android uważa, że jest dobrze!
Witam, posiadam ten telefon od kilku dni i mam z nim parę problemów. Jednym z nich jest ograniczenie liczby znaków do 70 w przypadku pisania wiadomości zawierających polskie literki, nie wiem jak z tym problemem sobie poradzić. Drugim problemem jest znienna forma odbierania połączeń, raz odbieram dotykając zieloną słuchawkę, a innym razem muszę przeciągnąć przez ekran ten sam znak. Pytanie moje brzmi od czego jest zależna forma odbierania połączeń i jak mogę wybrać jedną możliwość rozpoczęcia rozmowy ?
W zasadzie tak; nazywa się to autofocus albo automatyczne ustawianie ostrości.
Przestaje być normalne, gdy działa przy najmniejszej zmianie kadru, gdy najjaśniejszy element pozostaje wciąż taki sam. Trudne? Nie. Jeżeli celujesz obiektywem tam gdzie jest najwięcej światła, ręka Ci drgnie, a AF zacznie wariować - to nie jest normalne, ale w wielu smartfonach się to zdarza. Możesz próbować naprawiać, ale jeśli kupiłeś niedawno i na zasadach rękojmi, wymień telefon ze względu na niezgodność z umową. Warto wcześniej sprawdzić, czy więcej modeli tak ma (bo wtedy może lepiej wziąć pieniądze i kupić coś innego) - można zadać pytanie użytkownikom, tutaj. W razie problemów ze sprzedawcą, poproś o pomoc lokalne biuro ochrony konsumenta.
Powodzenia. Ze zdjęciami i z reklamacją.
Witam!!
Mam mały problem z wiadomościami. Kiedy ktoś wysyła do mnie wiadomości to przychodzą mi bez polskich znaków, a te osoby je wymysyłają i czytałam wiadomości koleżanki ido mnie, a ja też wysyłam polskie znaki i jest okay :// PRZOSĘ o pomoc.. pilne!!
W telefonie LG L7 II zrzut ekranu można zrobić na dwa sposoby poprzez wbudowaną aplikacje QuickMemo i przez jednoczesne przytrzymanie przez około dwie sekundy klawisza blokowania ekranu i klawisza głośności w dół.
tylko trzeba dobrze skonfigurowac, ja uzywam pod SE ARC S, dziala supert
Ściąg sobie ze sklepu Google Play aplikacje Tiny Flashlight, dzięki niej będziesz mogła używać latarki :)
Latarka tiny flashlight podczas instalacji, żąda baaardzo dziwnych uprawnień. Sądzę, iż najrozsądniej byłoby pobrać aplikacje "latarka" napisana przez zerone mobile inc. jest prosta w obsłudze i posiada widżety z łatwym dostępem do latarki, bez konieczności właczenia aplikacji. :)
pozdro sześćset! Wasz oddany Kuba :3
do tagowania i segregowania muzyki polecam program mp3tag
pobaw się i pooznaczaj muzykę, tak jak ty chcesz, a nie tak, jak Twój Android uważa, że jest dobrze!
Serdeczne pozdrowienia!
Przestaje być normalne, gdy działa przy najmniejszej zmianie kadru, gdy najjaśniejszy element pozostaje wciąż taki sam. Trudne? Nie. Jeżeli celujesz obiektywem tam gdzie jest najwięcej światła, ręka Ci drgnie, a AF zacznie wariować - to nie jest normalne, ale w wielu smartfonach się to zdarza. Możesz próbować naprawiać, ale jeśli kupiłeś niedawno i na zasadach rękojmi, wymień telefon ze względu na niezgodność z umową. Warto wcześniej sprawdzić, czy więcej modeli tak ma (bo wtedy może lepiej wziąć pieniądze i kupić coś innego) - można zadać pytanie użytkownikom, tutaj. W razie problemów ze sprzedawcą, poproś o pomoc lokalne biuro ochrony konsumenta.
Powodzenia. Ze zdjęciami i z reklamacją.
Mam mały problem z wiadomościami. Kiedy ktoś wysyła do mnie wiadomości to przychodzą mi bez polskich znaków, a te osoby je wymysyłają i czytałam wiadomości koleżanki ido mnie, a ja też wysyłam polskie znaki i jest okay :// PRZOSĘ o pomoc.. pilne!!