© 2005 - 2026 PIK Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone
dla PIK Sp. z o.o. Kopiowanie danych, układu graficznego czy jakichkolwiek innych informacji bez pisemnej zgody
PIK Sp. z o.o. zabronione. Wszelkie loga, nazwy i znaki graficzne użyte w serwisie są prawną własnością
ich właścicieli. W serwisie zostały użyte za zgodą właścicieli i/lub wyłącznie w celu identyfikacji. Dane pochodzą z informacji publicznie
dostępnych, od użytkowników i z testów własnych. Dane publikowane są tak jak są bez żadnej gwarancji ich poprawności.
PIK Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ich wykorzystanie. rozwiń...
Aby zaktualizować LG L7 II wejdź w aplikacje "Aktualizacja oprogramowania" na telefonie [potrzebny internet] lub przez USB [PC] - "PC SUITE". Możesz też przez tz. KDZ -wiąże z utratą gwarancji (potrzebne gdy masz brandowany soft (taki telefonik od tmobile itp. - wtedy lepiej wgrać niebrandowany soft - poszukaj w Google) powodzenia :)
Ok dziękuje udało się!
Bardzo proszę o podpowiedź gdzie zapisują się nagrania z dyktafonu w tym modelu. Nigdzie nie mogę ich odnaleźć. Dodam, że podczas zapisu używałam funkcji ogólnej.
Dziękuję za odpowiedź
O to chodzi, że już to zrobiłam. Zatrzymałam wszystko, co mogłoby wpływać na szybsze zużycie baterii.
Rzeczywiście dłuższe ładowanie telefonu pomaga. 100% utrzymuje się przez długi czas, a sama bateria również zwiększa swoją wydajność. Dziękuję za pomoc.
#Ładniejszy system
#Lepsza wydajność
#Załatane problemy
... więcej nie wiem ale możesz poszukać na angielskich forum: http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l7_ii_p710-reviews-5275p3.php
Mam pytanie czy da się ustawić tak żeby pobierając aplikacje z sklep google zapisywała mi się na karcie pamięci?
Mam pytanie. Po instalacji klawiatury z emotikonami wszystko działa sprawnie oprócz emoji,zamiast tego pokazuje sie spacja.To nie wina aplikacji tylko telefonu . Próbowałam najlepszych klawiatur emoji ktore na innych telefonach działają bez zarzutu. Co robić? Zmieniać ustawienia? Jak? Klawiatura jest dostosowana.
Pozdrawiam.
taki LG ma głupi wymóg :(