© 2005 - 2026 PIK Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone
dla PIK Sp. z o.o. Kopiowanie danych, układu graficznego czy jakichkolwiek innych informacji bez pisemnej zgody
PIK Sp. z o.o. zabronione. Wszelkie loga, nazwy i znaki graficzne użyte w serwisie są prawną własnością
ich właścicieli. W serwisie zostały użyte za zgodą właścicieli i/lub wyłącznie w celu identyfikacji. Dane pochodzą z informacji publicznie
dostępnych, od użytkowników i z testów własnych. Dane publikowane są tak jak są bez żadnej gwarancji ich poprawności.
PIK Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ich wykorzystanie. rozwiń...
Dokupiłam do swojego LG kartę micro SDHC SanDisk 16 gb, class 10. Sformatowałam ją w telefonie. Później podłączyłam (kabelkiem) do komputera i kopiowałam sobie na telefon piosenki i zdjęcia. Już przy kopiowaniu muzyki wyskakiwał mi komunikat, że "Urządzenie może nie być w stanie odtworzyć lub wyświetlić tego pliku". Mimo to dawałam kopiuj. Następnie na telefonie jak już chciałam słuchać muzyki to wyskakiwał przy niektórych utworach komunikat "Niestety odtwarzacz nie obsługuje plików audio tego typu." i nie odtwarzał ich lub odtwarzał, ale nagle zaczynał "przewijać utwór" i przełączać na następny. Na komputerze sprawdziłam to wszystkie piosenki mam "dźwięk w formacie MP3" i nie wiem gdzie tkwi problem.
Bardzo proszę o pomoc.
Podobnie jest ze zdjęciami że jeśli przerzucę je z telefonu na kartę pamięci lub odwrotnie to zdjęć nie da się już otworzyć...
Jeszcze raz proszę o pomoc.
A w jaki sposób jeśli mogę zapytać? Mam tel od kilku dni i nie wiem jak :p
daną aplikację da się przenieść)
Pozdrawiam :)
Drugie pytanie, jak ograniczyć autoaktualizację przez ten telefon? bo już trochę neta mi przez to poszło.
2. wejdź w "Aktualizacja Oprogramowania" i odznacz "Sprawdź automatycznie".
Mam nadzieje, że pomogłem :)
-Wyjmujesz baterię
-Wkładasz kartę SIM według wyprofilowania
Pozdrawiam.
Mam pytanie odnośnie telefonu LG L7 SWIFT II .
Podczas ładowania telefonu traci mi się zasięg i go nie mam do końca ładowania . Czy można jakąś to wyłączyć ? Żeby był zasięg podczas ładowania
Zamierzam kupić telefon, więc jest to dla mnie ważne.
1. Czy w tym telefonie można zrobic zrzut ekranu (screen)?
2. Czy ten telefon jest gorszy od Sony Xperia M? Bo mam te dwa do wyboru, ale nawet nie wiem czym się sugerowac.
3. Jak jest z aparatem? Tzn wiem, że ma 8mpx, ale on może sobie miec nawet i 10, a robic złe zdjęcia.
4. Moja znajoma odradza mi LG, bo mówi, że po czasie zaczyna się zacinac i wolno chodzi. To prawda?
5. Jakbyście mieli do wyboru, to który tel byście wybrali: ten, czy Sony Xperia M?
Z góry dzięki za pomoc! :D
P.s. W LG L7 II bateria na plus i można przenosić aplikacje na kartę SD nie wszystkie ale niektóre można.
Dziękuję :)