Huawei P8 Lite
Nati
Jak najbardziej na plus! Telefon posiadam od ponad roku, nie zacina się, chodzi płynnie, zdjęcia w dzień rewelka, jedyny minus to bateria, ale na początku nie miałam zastrzeżeń. Uważam, że jak na tą cenę telefon jest super, i serdecznie każdemu polecam. Póki co nie miałam żadnych problemów z nim.
Gość
Zazwyczaj wyginaja sie te od operatorow, ja swoj zakupilem w kwietniu plus najwyższej jakości szklo hartowane a nie jakas tam twarda folia i powiem wam ze upadl wiele razy na betod etc. Raz mnie wkurzyl budzik bo nie umialem wylaczyc to polecial na sciane efekt był taki ze musiałem wstać i go wylaczyc plus zeskal malutkie wgniecenia na ramce tel zakupionu w mediaexpert (bez reklamy) coz ogolnie polecam
Janek B.
mam Huaweia p8 lite niedawno się zaktualizował /na moją niekorzyść/.Wcześniej wszystko chodziło super teraz gdy przychodzą SMSy nie umiem tych przeczytanych skasować.Może ktoś miał taki problem i go rozwiązał prosze niech się podzieli wiadomościami.Pozdrawiam.
Aneta
Witam serdecznie również mam problem z tym cholernym telefonem zakupiłam go w abonamecie pley w kwietniu 2016 telefon nie miłosiernie się wygiąl bateria się nagrzewa cholernie nosiłam go w torebce dokupione etui hartowane szkło telefon jak nowy ooddałam go do reklamacji ale serwis uznał to wygiecie jako uszkodzenie mechaniczne ja sie pytam niby jak ? takich wielkich kieszeni nie posiadam! po msc oddałam znowu telefon przestało działac wifi / BLUETOOTH kolejna odpowiedz fajnego serwisu to stwierdzono uszkodzenie mechaniczne płyty głownej urzadzenia i serwis poraz kolejny odmawia naprawy! a ja im nie odpuszczę!
Zadowolona
Mam Huawei P8 Lite pół roku i jestem zadowolona. Chociaż mógłby mieć aparat, który robi szybkie, niezamazane zdjęcia. Czasami się zacina, ale raczej nie na długo. Jak na swoją cenę telefon bardzo dobry.
WOW LOL
Mam Huawei p8 lite przez dobre 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Telefon nie zacina sie i działa płynnie. Jestem w stanie przyczepić się tylko do tego że musiałam wybrać pomiędzy drugą kartą SIM a kartą pamięci, ponieważ mamy tam tylko dwie szufladki. Prowadze dużą firmę i nie wyobrażam sobie życia bez dobrego telefonu, a Huawei jest świetny i jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie polecam wam ten telefon... Jeśli porównywać go do mojego poprzedniego telefonu Philips xenium v377, to telefon jest lepiej niż boski.
Paula
Mam telefon od kwietnia tego roku. Jestem bardzo zadowolona ciała płynnie nie zawiesza się mimo sporej liczby wygranych aplikacji. W tym przedziale cenowym bardzo dobry telefon.
Zły
Mam Huawei P8 Lite od 4 miesięcy - wygiął się jak banan. Reklamacja odrzucona: uszkodzenie mechaniczne. Siedzę 2 godziny już na forum i widzę, ze dziesiątki osób ma taki sam problem. Czy to są jakieś jaja? Może czas wycofać go ze sprzedaży. To jest wada fabryczna płyty głównej albo baterii - nie wiem, ale niech servis CCS S.A. nie robi z ludzi idiotów, że to uszkodzenie mechaniczne, bo to żałosne jest.
Karolina_00
Telefon się czasem strasznie zacina, niedługo wgram nowego softa i zobaczymy jak będzie. Wygląd ładny, do niczego nie da się doczepić prócz zacinania.
yasioo
Przymierzając się do kupna HUAWEIa, miałem pewne obawy. Po 8 miesiącach jestem zadowolony. Pomimo intensywnej eksploatacji nie przegrzewa się. Bateria nie powala - ładowanie co dobę jest nieuniknione (aczkolwiek nie widziałem jeszcze smartfona, który wytrzymałby 2 doby, przy tak intensywnym użytkowaniu). Jest szybki, nie tnie się. Obsługa łatwa i przyjemna. Kamery są spoko, do głośnika też nie mam zastrzeżeń.
Dla mnie pamięci jest wystarczająco dużo, by móc cieszyć się z DUAL SIM, ale to każdy sobie musi skalkulować wg potrzeb (trzeba wybrać między mSD, a drugą SIM)