Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 441 do 450. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia pozytywna

Wojtus82

Teł. Działa płynnie, bateria wytrzymuje ok 2 dni i 2 noce. Ok 2h dziennie zabawy. Czyli normalnie. Ci którzy narzekają na baterie, to dzieci, którym mama kupiła telefon czyli chyba gimbaza i chcą oglądać kilka godzin na yt jak ktoś gra w gry albo sami chcą grać kilka godzin, w takim wypadku życzę powodzenia w znalezieniu tel. Który wytrzyma dłużej niż dzień.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

coriver22

Korzystam od pół roku. Telefon działa bez zarzutów, bateria na jeden dzień, ale to nie problem. Gry śmigają aż miło się patrzy :D
Jedyny minus to brak menu(wszystko jest tak jakby na pulpicie) i odtwarzacz muzyki słabo współgra z kartą pamięci, potrafi się zaciąć na dobre 30 sekund. Rozwiązałem problem pobierając inny odtwarzacz :D

Opinia pozytywna

Piotr

Mam go nieco ponad pół roku. Telefon w porządku (wersja złota, bez brandu operatora). Bateria na 1 dzień, ale do tego się zdążyłem przyzwyczaić ;-) Szybkość w porządku, brak ścinek, nakładka EMUI bardzo mi odpowiada. Telefon cały czas na transmisji danych, w domu przełączam na WiFi, zsynchronizowane 4 konta email, messenger, Whatsapp, często odczytuję PDF-y oraz inne dokumenty. Czasami Facebook, w wolnej chwili (w Świątyni Dumania, hehe) Asphalt 8 i NFS No Limits - ta pierwsza działa super, NFS lubi czasem zwolnić. Zapalonym graczem nie jestem, więc mi to nie przeszkadza. Aparat daje radę, aczkolwiek przy gorszym oświetleniu strasznie kombinuje - raz za ciemno, raz prześwietli, ciężko wyczuć. Antena rewelacyjna - łapie sieć w takich miejscach, w których inne telefony mówią, że ni cholery. Wyświetlacz zdecydowanie mógłby być jaśniejszy - w słoneczny dzień trzeba się mocno przyglądać ekranowi. Ogólnie jestem zadowolony, nie kupowałem go z myślą o dłuższym używaniu, ale jakoś tak sobie jest i nie mam ciśnienia na zmianę. Następny będzie na bank Honor 8, a Huawei pójdzie pewnie gdzieś w rodzinę (może do żony, chociaż podobno to nie rodzina). Generalnie polecam, jeśli nie przeszkadza Wam codzienne ładowanie (lub częściej, w zależności od użytkowania). Pozdrawiam :-)


R E K L A M A
Opinia neutralna

osoba

Powiem krótko. Telefon bardzo dobry szyba bardzo wtrzymała ale po pewnym czasie spadania pęka telefon nie ścina się i wszystko szybko sie uruchamia

Opinia pozytywna

Anakonda

Telefon ten mam od roku (polecony od T-MOBILE i chwała im za to) i nie mam z nim żadnych problemów (oby nie zapeszyć). Bałam się go trochę ze względu na niewymienialną baterię (gwarancja na baterię chyba jest dość krótka), ale jak dotąd nie mam żadnych problemów z ładowaniem.
Telefon się nie wyłącza, nie zawiesza, nie tnie. Wszystko jest czytelne i przejrzyste, i proste jak budowa cepa. Do grania go nie używam (robią to za mnie dzieci), ale do słuchania muzyki. Głośność i głośniki są jak najbardziej w porządku. Pamięć tego telefonu jest boska. Porównaję go z Samsungiem J5, którego to nie darzę zbytnią estymą. Huawei nie jest zapchany jakimiś durnymi aplikacjami. Bateria wytrzymuje dobę. Nie wiem nawet, ile wytrzymuje nie ruszany, bo w użyciu jest non stop.
Nie rozumiem czemu ludzie na niego narzekają, ja nie mam zamiaru.

Opinia pozytywna

tichy

Czy ten model na pewno posiada optyczną stabilizację obrazu? Bo wydaje mi się, że tylko "większa" wersja tj. P8 ją posiada... Telefon jak na swą klasę bardzo dobry.

Opinia negatywna

Gość

Telefon mam 6 miesięcy,na początku wydawało sie ze to super telefon ale teraz ciagle się zacina,a nie mam dużo aplikacji na telefonie.Nie kupiłabym go ponownie i nie polecam.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Adanek

Super tel śmiga jak lala wszystko działa jak należy.

Opinia pozytywna

buk

Moim zdaniem to najlepszy telefon w tej cenie. Rozmowa na wyskoim poziomie nic nie szumi nic nie tnie. Bateria przy normalnym urzytkowaniu 2 dni ( 10 esemesow 20 minut rozmow i godzina internetu) Gps? Lepszy niz w telefonach klasy premium (porownanie do s xperia z3) nie gubi sygnalu i wskazuje z dokladnoscia do kilku metrow.
Z czystym sumieniem moge go polecic.

Opinia pozytywna

Bandito

Telefon używam od lutego. Bateria przy użytkowaniu internetu i pisaniu non stop esemesów wytrzymuje półtora dnia, mniej używany do trzech. Duży czytelny wyświetlacz, Fajna jakość zdjęć, solidna obudowa, czuły dotyk. Z minusów to problem z GPSem swego czasu nie chciał wgl się łączyć, na chwile obecną się uspokoiło. I budzik głupio się wyłącza. Ogólnie kupił bym go jeszcze raz :)

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 441 do 450. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies