Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 411 do 420. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia neutralna

Marta

Jest bardzo fajny w użytkowaniu. Posiada dobry aparat. Bateria wytrzymuje dlugo do dwoch dni przy ciągłym użytkowaniu.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Duchu

Telefon działa płynnie. Obsługa intuicyjna. Po aktualizacji androida na wersję 6.0 nie zauważyłem by czas baterii był krótszy. Jedynie co mnie martwi to zasięg jeśli chodzi o korzystanie z LTE (lub zwykłym internetem) . Porównując z Samsung S5 koleżanki (ta sama sieć) koleżanka mogła swobodnie korzystać z internetu ja niestety nie. Nie jest to wina ani oszczędzania energii (funkcja została wyłączona) ani ustawień w telefonie ponieważ weryfikowałem je z wieloma różnymi źródłami. Być może to kwestia karty sim i telefon nie ma tu nic do rzeczy.

Opinia pozytywna

normalny

Mam ten telefon prawie rok, aktualizowałem androida do 6.0 i jak na razie jestem z niego bardzo bardzo zadowolony. Normalny.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Moniq

Nie polecam tego telefonu! Wi-fi nie działa,bluetooth nie działa,charczenie podczas niektórych połączeń i echo. Czytajac inne opinie,widzę,że to pewnie niedopracowanie modelu,bądź wada fabryczna.

Opinia neutralna

xXRLMNMXxDPL

Moim zdaniem to dobry telefon tymbardziej za taką cenę. Mam go prawie miesiąc i jak do tej pory mi się sprawdza, moje koleżanki też są z tego modelu zadowolone.

Opinia pozytywna

Bielski

Telefon posiadam miesiac i jest świetny nie mam zadnych wiekszych zarzotow. Nie ścina sie mimo tego, ze mam duzo aplikacji.. moze byc to sprawa karty pamieci ktorą posiadam.. 16gb-ową. Ogolnie telefon polecam.

Opinia pozytywna

gość

Mam huawei p8 lite od 2 miesięcy i jest u mnie tylko jeden problem, że się strasznie ścina a mam mało aplikacji. Bateria wytrzymuje dobę przy używaniu go. Bardzo fajny telefonik :)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Gabciak

Mój telefon działa perfekcyjnie. ładowanie max.3 godziny i 100 procent. nie scina sie. Leciutki i wygodnie.sie go trzyma. Nie mam zarzutów i moge go z czystym sumieniem polecic.

Opinia negatywna

Julka

Moja ocena tego telefonu od momentu zakupu pikuje w dół...
A mam go mniej niż miesiąc.

Nowy smartfon, a już wyraźnie spowalnia, mimo że nie mam jakichś mocno obciążających aplikacji, a jak z niego korzystam to nie ze wszystkiego naraz ;-)
Więc teoretycznie powinien śmigać.

Szybko się rozładowuje, a za to ładuje się baaaaaardzo długo. Mój poprzedni, bardzo stary już smartfon - Samsung Galaxy S2 Mini to przy P8 Lite demon prędkości jeśli chodzi o ładowanie.
Ten aspekt bardzo utrudnia życie - chciałabym móc podłączyć tel. do ładowania i po dajmy na to 2 godz. mieć 100%, a tu trzeba poczekać dobre 6 jak nie więcej godzin na naładowanie do pełna! Nie miałam jeszcze żadnego innego telefonu, który by się tak długo ładował.

I kolejne dwa wielkie rozczarowania:

1 - aparat. Rzekomo ma stabilizację obrazu, ale bardzo ciężko jest nim zrobić ostre zdjęcie. Miałam okazję potestować przez 2 tygodnie Samsunga A3 2016 i on teoretycznie nie miał stabilizacji. Ale w praktyce bez problemu można nim było zrobić ostre zdjęcie nawet bez wstrzymywania oddechu i zamierania w bezruchu. "Stabilizowanym" P8 Lite zrobić ostre zdjęcie to nie lada wyzwanie.
Tryb HDR robi gorsze zdjęcia niż bez HDRu (jakość wręcz fatalna, bardzo duża ziarnistość).
Do tego wolno reaguje i długo łapie ostrość. Nieraz zdarza się (pewnie przez te problemy z ostrością), że wciskasz spust, a on w ogóle nie robi zdjęcia albo robi za całą długą sekundę.
Tak więc jeśli chcesz mieć smartfona z możliwością szybkiego zrobienia zdjęcia, gdy dzieje się coś niepowtarzalnego, co potrwa ułamek sekundy, omijaj P8 Lite z daleka!


2 - radio i odtwarzacz muzyczny
Wydawało mi się, że standardem w XXI wieku w smartfonach są: equalizer w odtwarzaczu i RDS w radiu. Nawet by mi do głowy nie przyszło, że któryś smartfon może tego nie mieć!
To nawet nie tyle rozczarowanie, co wręcz szok ;-) Szukam i szukam, przekonana, że gdzieś w ustawieniach jest, a tu nic nigdzie.
Mało tego, że nie ma pełnego RDSu w radiu, tam nawet nie ma nazwy stacji!
No żenada, po całości.
W ogóle menu, wygląd i funkcjonalność zarówno radia jak i odtwarzacza muzyki są do niczego. Najgorsze i najbrzydsze, jakie kiedykolwiek spotkałam.
Jakoś dźwięku? Może być. Szczerze, to trudno mi ją ocenić, bo jestem już tak zniechęcona do muzycznej strony tego telefonu, że nie potrafię być obiektywna w kwestii samego dźwięku.

Pozytywy? Chyba nie znalazłam.

Tak więc nie polecam zakupu Huawei P8 Lite i żałuję, że w czasie, gdy robiłam research, przeczytałam tu tak dużo pozytywnych opinii o nim.
To właśnie pod ich wpływem zdecydowałam się na ten telefon, a dopiero teraz pojawiło się jakoś więcej negatywnych ocen...
I jak tu być mądrym "przed szkodą"?

Wesołych Świąt czytelnikom i adminom oraz autorom www.mgsm.pl oraz zadowolenia z Waszych smartfonów ;-)

Opinia pozytywna

ale_za_drogo

Telefon jak najbardziej ok!
PS: Czy tylko ja mam takie wrażenie, że dużą część opinii, szczególnie tych negatywnych, piszą analfabeci?? Np: telfon mi się wygioł.., litości. Czy jak palniesz autem w słup, to będziesz chciała gwarancyjną wymianę błotnika? Książkę a nie telefon weź w rękę :)

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 411 do 420. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies