Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 451 do 460. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia neutralna

StarLoser

Telefon posiadam od października, nie mam głębszych zarzutów jednakże, w trakcie ładowania potrafi się samoistnie wyłączyć a gdy go włączam nie jest do końca naładowany. Bateria nie trzyma tyle ile bym chciała, szybko się zużywa nawet przy sporadycznym użytkowaniu.
Telefon jest wytrzymały, zdążył mi wypaść parę razy z rąk. Telefon ma dużo pamięci, dla sprawdzenia wytrzymałości zużyłam całą na aplikację, już nie miałam pomysłu co mam instalować, a jeszcze było miejsce co jest najlepsze wszystko działało prawidłowo i bez głębszych zarzutów. Po wyczyszczeniu zbędnych apek, nic się nie zepsuło.
Ogólnie mocno polecam telefon dla osób które lubią grać,z e względu na grafikę szybkość itd, jednakże bez powerbanka w kieszeni wara od gier bo w ciągu 30 minut będzie na wyczerpaniu. :)


R E K L A M A
Opinia negatywna

gość_382726

Posiadam ten model o pół roku. Doty szwankuje czasami bez powodu, potrafiło mi otworzyć czat na messengerze i wysyłać "lajki" od przypadkowych osób, masakra jest dopiero wtedy gdy jest wilgotno, wystarczy nawet, że jest deszcz i napada na niego kilka kropel, nic się wtedy nie da zrobić. Bateria? Słaba... korzystając pół dnia, nie korzystałem cały czas, to i tak musiałem ładować go dwa razy... Obsługa huawei na stronie? seria telefonu ktorą mam dostała aktualicje, ja nie mam jej w aktualizatorze który jest na telefonie, więc napisałem do huawei. Co kazali zrobić? Pobrać Oprogramowanie z internetu. To są jakieś żarty... to po co jest aktualizator? Żeby zaśmiecać telefon? ... aparat przy dobrym oświetleniu robi dosyć dobre zdjęcia, ale gdy tylko zmienić światło to wychodzą rozmazane, masakryczna jest także jakość rozmów telefonicznych, winą tego jest słaby głośnik.

Opinia pozytywna

rtvfan

Jackowy, nie wiem czy wiesz, ale bateria w każdym telefonie przez kilka pierwszych cykli ma mniejszą pojemność i tak np.było w moim. Obecnie bez problemu wytrzymuje cały dzień dosyć intensywnego używania, oprócz oczywiście gier bo wtedy te osiem rdzeni trzeba czymś zasilić. Telefon bardzo udany, do tego stopnia że przy przedłużaniu drugiej umowy zamówiłem drugą sztukę. Cechą charakterystyczną jest płynność działania tak na androidzie 5.1 jak i na 6.0, jeśli u kogoś jest inaczej to znaczy że coś jest nie tak. Tel.szczerze polecam, bo pomimo upływu roku i pomimo pojawienia się nowszych konstrukcji to nadal jeden z najciekawszych telefonów z tej półki cenowej.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Jackowy

Telefon od 6 miesięcy w moich rękach. Bateria to jednak totalne nieporozumienie a ja głupi pomyślałem po wszystkich negatywnych opiniach na jej temat, że jednak spróbuję... Cóż z tego, że telefon ma dobre bebechy, skoro trzeba ograniczyć ich używanie do absolutnego minimum żeby wrócić z pracy z jeszcze działającym telefonem. Pierwsze 10proc baterii spada po porannym półgodzinnym (!!) przeglądzie prasy na kiblu.
Gry? - bez kabla nie podchodz... Nie wiem w co grają ludzie którzy tu piszą że wytrzyma bez problemu cały dzień grania...
Nawigacja? Bez mobilnej ładowarki nawet nie otwieraj.
Ten sprzęt potrafi wessac ok 25proc baterii podczas oglądania odcinka serialu który trwa ok 45min.
Poprzednia xperia m2 bez powylaczanyxh w tle programów i hetana tak samo cały dzień w utrzymywała 2 doby...
Sprzęt nie nadaje się dla ludzi, którzy korzystają bardzo często z telefonu.

9 lat w mGSM 1 opinia
Opinia pozytywna

mac

Chciałbym podzielić się swoją opinią co do P8 lite w wersji androida 5.1.1 (jak się nie mylę) była super wszystko działało jak należy również z przesyłaniem plików przez port USB nie było najmniejszego problemu:)
Po aktualizacji androida do wersji 6.0 telefon jest jeszcze lepszy lecz kilka funkcji różnią się jak np. głębiej osadzono ustawienia transmisji danych 3G a LTE zmianę można dokonać aktualnie jedynie w ustawieniach tel. wcześniejszej wersji było to możliwe z poziomu skrótów na głównym ekranie tel.( można ustawić na automatyczne LTE/3G),lub samą transmisję danych 3G kolejną rzeczą która mnie zmartwiła i nie rozumiem do końca działania firmy, jest fakt przesyłu plików (zdjęć, filmów,muzyki itd. z komputera na tel. i odwrotnie)
Aby przesłać pliki pomiędzy urządzeniami wymagane jest zainstalowanie oprogramowania na komp. http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/index.html które jest ograniczone w działaniu ponieważ nie można przesłać na tel. muzyki oraz plików np. PDF. Jedynym rozwiązaniem które przyszło mi namyśl aby przesłać muzykę na tel. bez instalowania tego oprogramowania jest zakupienie adaptera na kartę microsd i podpięcie się do komp. mniej czasu zajmuje takie działania a niżeli instalowanie i podłączanie po przez aplikację HiSuite tel. Jedyną fajną rzeczą tej aplikacji jest fakt pobrania książki tel. oraz wiadomości sms. na zew. nośnik np. komputer.:)
Obsługa tego tel. jest intuicyjna:)
Katuję ten tel od ponad miesiąca a jest ostro wykorzystywany procesor tel. i jeszcze ani razu nie odmówił mi współpracy.
Oceniam go 8/10 :)

Opinia pozytywna

mariom

Telefon córka katuje od 3 miesięcy. Rewelacyjny nie zacina się ani nie grzeje. Bateria wytrzymuje bez problemu cały dzień grania. Polecam

Opinia pozytywna

tomaszek2440

Telefon mam od 10 miesięcy. Działa bardzo dobrze. @ GB ramu robią swoje. Zdjęcia ok.
Cały czas chodzi na 2 katach. Nie mam przycięć ani zwolnień. Fakt że nie gram a używam do nawigacji dzwonienia i @ / sms.
W teje cenie chyba najlepszy na rynku. Ciekawostką jest że po 10 miesiącach otrzymałem aktualizację do Androida 6.0 i .... telefon przyspieszył.
Bateria dłużej trzyma, nakładka jest jeszcze ładniejsza i praktyczniejsza.
Polecam każdemu kto nie chce przepłacać za znane marki a szuka solidnego aparatu.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Arek1974

Telefon mam 6 miesięcy i wszystko lata aż huczy nic się nie tnie ani nie zawiesza. Kolega w tym samym czasie kupił iPhone 6 za cztery razy większą kasę i chwalił się cudem przez 3 tygodnie do póki nie zaczął mu się wieszać. Używamy tel tyle samo i mi bateria do wieczora trzyma a on po kieszeniach powerbanki musi nosić hihihi

9 lat w mGSM 2 opinie
Opinia pozytywna

Van

Po 2 miesiącach użytkowania -
ZALETY:
- jeszcze ani raz telefon mi się nie zawiesił,
- prawidłowa reakcja na dotyk za każdym razem,
- ekran dobrze odwzorowuje naturalne kolory,
- dobra jakość rozmów,
- dość głośny głośnik zewnętrzny (głos z ramki, nie z plecków dzięki czemu nie tłumiony),
- aparatów używam sporadycznie i do tego celu mi wystarczają,
- wbrew pozorom dość żywotna bateria przy włączonym inteligentnym trybie.
Aplikacje mam te samo, co zawsze - około 50 szt. Nie gram, więc tu się nie wypowiem...

WADY:
- nie wiem czy tylko ja tak mam, ale raz na jakiś czas zdarzy się charczenie głośniczka od rozmów - przy ponownym połączeniu problem znika (może przy przeskakiwaniu na inną częstotliwość?),
- GPS na Automapie dość często gubi sygnał - niby na krótko, ale zawsze,
- nakładka EMUI jakoś nie za bardzo mi leży - nawet menu w ustawieniach.

Ogólnie polecam telefon, jednak obecna cena (799,-) moim zdaniem jest zbyt wysoka. Za takie pieniążki można kupić lepszy sprzęt i gdyby nie to, że mój egzemplarz wziąłem przy podpisaniu umowy, to z pewnością bym za niego nie dał więcej, niż 500 zł.

Opinia pozytywna

ChłopPL

Jakiś rok temu zostałem fanem marki.. Pierwszy był Y635 sprawował się świetnie,w końcu przyszedł czas na coś nowszego.. sprzedałem,dołożyłem i udało mi się kupić nowego P8 na licytacji za niecałe 600zł... speed maszyna.. jakość dzwięku z głośniczka cud malina.. Po aktualizacji do 6.0 jeszcze bardziej uwielbiam ten telefon. Polecam każdemu komu znudziły się idiofony i szajsungi (te wybuchowe również) :D

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 451 do 460. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies