Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 401 do 410. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia pozytywna

Rafaello

Uzywam telefon od sierpnia 2016. Mam juz nana nim kilka aplikacji (zadne gry) atlas cwiczen, fiszki, slownik jezyka angielskiego, kalkulator naukowy, epodroznik, mesenger. reszta to system. Mialem karte 16GB. Klasy slabej bo chyba 4. Pamiec zajeta w, 30-40%. Odnosze wrazenie ze telefon sie przycina. Z pewnoscia nie jest to tak jak na poczatku, na co jednak liczylem. zaktualizowalem mu androida, pozniej przeczytalem ze to obciaza telefon. Moze dlatego sie przycina. Aktualnie uzywam dwoch kart sim, podoba mi sie taka mozliwosc ;)

Aparat nie zawodzi mnie do tej pory. Kartka A4 zapisana tekstem jest do odczytania na spokojnie. Telefon ma mnostwo aplikacji prado i interneto zernych. Czesci wylaczylem dostep, czesc usunąłem. Na samym poczatku bateria w uzytkowaniu trzymala mi 6 godzin maks. (intensywne uzytkowanie). Przy normalnym do 12h wytrzymuje. Wideo rozmowa przez mesengera to nie trwa dlugo, 1,5-2h maks.

Pisze na telefonie wiec bez polskich znaków, za co przepraszam. Ale telefon za ta cene uwazam za dobry. Swietnie trzyma sie w rece nawet bez etui. Jest kwadratowy po bokach a nie polokragly. Nastepny prawdopodobnie bedzie P9 lub cos nowszego.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Pawel_xc

Wszyscy ci co dajecie negatywne opinie kupcie sobie i'phone'a... w tej cenie telefon na bardzo duży plus, jedyny minus jaki zauważyłem po pół roku użytkowania to gubiący się co jakiś czas gps przy włączonej nawigacji - wystarczy szybki restart. Fakt, bateria trzyma maksymalnie jeden dzień (używam sporo navi i neta). Niewyskakująca klawiatura? Przez pół roku faktycznie zdarzyło się kilka razy, ale było to mniej niż 1s, więc ktoś kto na to narzeka ma problem ze sobą, a nie z telefonem. Polecam!

Opinia pozytywna

plinka1215

Najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałam! Nie zacina się, nie wyłącza i szybko ładuje. Aparat fotograficzny dobry aczkolwiek w słabym świetle widoczne są piksele. Bateria standardowa więc codzienne ładowanie jest nieuniknione chociaż przy nieco oszczedniejszym użytkowaniu bateria trzyma dwa dni. Podsumowując gorąco polecam !


R E K L A M A
Opinia pozytywna

brownangel

Telefon mam około miesiąca. Wcześniejszy telefon to Orange Rono.
Generalnie telefon całkiem spoko.
Minusy:
- bateria, bateria bateria! Trochę więcej pisania, góra 2 h na Internecie i możemy poszukiwać powerbanka bo nawet odłączony rano od ładowarki może paść przed wieczorem.
- brak menu, wszystko trzeba trzymać na ekranach
Plusy:
- design,
- szybkość i płynność działania,
- całkiem dobre zdjęcia robi (Orange Rono robił lepsze moim zdaniem)
- inteligentne Wi-Fi.
Jeśli komuś nie zależy na dobrej baterii i mało korzysta z Internetu itd. to polecam.

Opinia pozytywna

Glan63

Używam tego modelu od 3 miesięcy i z pewnością mogę go polecić.

Zalety:
- bardzo dobra cena za taki telefon
- nie ścina się
- dobry dźwięk i ekran
- duże możliwości ustawień telefonu i aplikacji
- dobre aparaty tylny i przedni
- ładny wygląd
- inteligentne włączanie zapisanego wi-fi

Wady:
- kilka razy sam się wyłączył
- za mało miejsca na skróty schowane w górnym pasku
- bateria szybko spada (konieczność noszenia powerbanka)
- bardzo się nagrzewa przy dłuższym czasie użytkowania
- brak powiadomień niektórych aplikacji przy włączonym Internecie (np snapchat)

Opinia pozytywna

Alonzo Panza

Mam telefon od 2 tygodni.
Spisuje się świetnie. Zero zacięć, reaguje szybko, nie zamula.
Bateria działa jeden dzień. Ciągle na internecie + gry, muzyka, filmy.
Spisuje się świetnie. Brakuje mi knock-code, ale jakoś da sie przeżyć

Opinia negatywna

Kamilkce

Najgorszy telefon jaki mialem, scina sie masakrycznie przy malej ilości aplikacji, wyrzuca z nich, ponadto problemy tak jak u wileu innych uzytkownikow z znikającą klawiaturą, znikajacymi albumami. Bateria przy czestym uzywaniu internetu wytrzymuje okolo poltorej godziny, przy uzywaniu sporadycznym wytrzymuje do pół dnia.


R E K L A M A
Opinia neutralna

bola

Telefon ma 4 miesiące i zaczął się mocno nagrzewać przy ładowaniu. Wygiął się i pojawiło się pęknięcie. Sklep odmawia przyjęcia reklamacji, powód uszkodzenie mechaniczne. Masakra :-( Jakieś porady? info na taki problem??

Opinia pozytywna

apple

Huawei p8 lite, jestem z niego bardzo zadowolony. Idealny stosunek jakosci do ceny. Telefon bardzo ładny płynny, polecam każdemu :)

Opinia pozytywna

Alvarok

Bardzo dobry telefon. W tej klasie jeden z najlepszych.posiadam go od roku więc mogę co nieco powiedzieć. Sam telefon działa płynnie nawet po włączeniu kilku aplikacji, na 5 zdarzyło się że zawiesił mi się z2 razy, po aktualizacji do 6 już mi się to nie przytrafiło-6 też go nie spowolnila. Wada jest czas pracy na baterii, przy normalnym użytkowaniu 2 dni max, posiedzieć na Internecie i ładowanie zapewnione nawet do 2 razy na dobę.U mnie się szybko ładuje-2 godz.I full naladowany.słabsze wi-fi, i połączenie do Internetu przez transmisję danych przy ograniczonym sygnale np.W budynku.Ale źle nie jest. Zdjęcia przyzwoite, wyświetlacz bardzie pokazuje naturalne kolory niż podkręcone jak to ma miejsce w Samsungach.polecam jeśli Ci nie przeszkadza częstsze ładowanie, ja się przyzwyczaiłem.

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 401 do 410. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies