Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 391 do 400. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia pozytywna

Karol

Telefon posiadam od 6 miesięcy. Zero problemów. Telefon chodzi płynnie, nie zacina się. Jedyny minus to bateria, która no po dniu trzeba już naładować po intensywnym użytkowaniu. Jednak ogólnie jest bardzo zadowolony z telefonu :) Polecam.


R E K L A M A
Opinia negatywna

tommyle

Nie kupujcie tego telefonu. Bardzo oszczędnie użytkuję to coś. Mimo tego bateria wytrzymuje najwyżej 3 dni.
Wyświetlacz po 2 miesiącach użytkowania porysowany mimo goriilla glass. Wcześniej miałem LG G3 z takim samym wyświetlaczem i mimo 3 lat użytkowania zaledwie parę małych rysek. Dotyk to nie dotyk tylko napierdzielanie w ekran bo inaczej nie reaguje. Po aktualizacji do android 6.0 jest dużo gorzej. Generalnie nie polecam tego czegoś. Omijajcie szerokim łukiem

Opinia neutralna

zusko

Jedyny minus, to że bateria trzyma krótko. Moja Nokia 3310 trzymała ok 5-6 dni ... przy ciągły użytkowaniu snake / sms i gsm. Poza tym telefon jak komputer / Przy blaszaku, gdy korzystałem z win Xp, pojawiały się blue screeny tutaj tego nie ma, to na plus. Także ogólnie jestem bardzo zadowolony, bo za cenę ok 800 zł mam świetny smartfon, który działa jak petartda w porównaniu do mojego Pentiuma 166 MHZ za ok 3 tys. zł kupionego w 97 roku :))


R E K L A M A
Opinia neutralna

Paweł

Posiadam telefon od 2 miesięcy. Jest dość duży w porównaniu do LG G4c którego używałem wcześniej. Ogólnie jest to ładny telefon, klawisze włącznika i głośności nie są dobrze spasowane (dosyć mocno latają). Aparat fajny, głośnik jest głośny ale przy dużej głośności ma tragiczną jakość. System chodzi stabilnie, ale czasami potrafi się bardziej zaciąć, lepiej było w LG G4c. Fajnie, że telefon można odblokować podwójnym kliknięciem i jest dioda powiadomień.

Opinia pozytywna

Krzysiek

Telefon uzytkuje od listopada 2015r
Nie mam z nim zadnego problemu.
Sxybkosc dzialania jest zadowolajaca, nie zacina sie,robi przyzwoite zdjecia,baterie laduje codziennie ale to chyba normalne jesli chodzi o smartfona.
Jest to moj pierwszy trafiony smartfon,ktory nie zawodzi,poprzednie nie wytrzymywaly 10 miesiecy.
Polecam w 100%

Opinia pozytywna

Michał

Telefon posiadam od roku. Plusy to na pewno:
- stosunek jakość cena
- wygląd(menu oraz na zewnątrz)
- dobry aparat
- nie zacina się (jedne zacięcie na 30s przez rok to nic)
Minusy:
- bateria starcza na dzień intensywnego użytkowania
- mała jasność ekranu

Opinia negatywna

Andreas

Masakra. Najgorszy tel. jaki kiedykolwiek miałem. Zacina się bardzo czesto, nie można wykonać połczenia, bateria szybko pada, wręcz ekspresowo.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Julliettttta

Słaby telefon. Na początku szybki, robi wrażenie. Ale po roku użytkowania i po licznych resetowaniach strasznie sie tnie. Usunęłam wiekszosc aplikacji i nie ma zmiany. Piszac trzeba czekać aż klawiatura sie odetnie. Aparat nie uruchamia sie przez następne kilka godzin, kiedy wczesniej użyło sie go np na messengerze. Przed pierwsze 7 miesiący niemożliwym było skorzystanie z nawigacji. GPS nie mogl znalezc nic. Dopiero kiedy wprowadzili jakas aktualizacje to sie zmieniło kosztem działania aparatu. Wiadomo nie wymagajmy cudów po tej cenie ale to są normalne czynnosci.

Opinia negatywna

Zofia

Zdecydowanie nie polecam.
Klawiatura często się tnie - po prostu telefon nie reaguje. Dzieje się tak najmniej raz w tygodniu, a nawet częściej. Wygląda to tak jakby telefon się zawieszał. Naciskam klawisz i jest zero reakcji. Jest to poważna i w zasadzie jedyna wada. W mojej ocenie - ta wada dyskwalifikuje telefon. Dlatego też absolutnie nie polecam.

Opinia pozytywna

KL25

Po tygodniu użytku pragnę podzielić się z innymi moją opinią.
+ Aparat zarówno przedni jak i tylni robi znakomite zdjęcia przy w miarę dobrym oświetleniu
+ Bardzo głośny, czysty głośnik
+ Mimo dużego ekranu, telefon nie sprawia problemów z przechowywaniem w kieszeni
+ Ciekawy design, przyjemna nakładka systemowa
+ Niby tylko 720P, ale nagrywane wideo jest czyste nawet w słabym oświetleniu
Telefon też ma minusy
- Czas pracy na baterii, dzień to absolutne maximum
- Teoretyczne 2 GB Ramu plus 8rdzeni czasami nie działa tak jak trzeba (często chowa się klawiatura, gdy działa dużo aplikacji w tle.) Aplikacja messenger po aktualizacji lubi stwarzać problemy (np. Nagrywanie po klatkach). Jeśli jednak nie ma się włączonych aplikacji w tle, to te problemy nie powinny się pojawiać.
Ogólnie polecam.

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 391 do 400. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies