Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 381 do 390. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia pozytywna

Ja

Swietny! Robi super zdjęcia, bateria trzyma 2 dni, wszystko pięknie płynnie działa. Jestem MEGA zadowolony i szczerze polecam.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Meg

Telefon użytkuje od pół roku. Bateria strasznie słabo trzyma, muszę codziennie ładować. Czasem się lekko zawiesza, ale to znośne jeszcze. Do reszty nie mam póki co zastrzeżeń.

Opinia neutralna

RudeBoy

Ogólnie telefony puszczane na nasz rynek przez Huawei są dobrymi modelami (super dobrany parametr cena/ jakość) Jedynym elementem do którego można mieć zastrzeżenia to bateria. Dotyczy to zwłaszcza modelu P8 Lite który sam posiadam i poleciłem 2 osobom z rodziny. Po ok roku czasu telefon strasznie szybko się rozładowuje Sytuacja z wczoraj kładę się spać wieczorem tel ma ok 80% baterii, rano około 6 rano budzi mnie sygnał że się zaraz wyłaczy bo się rozładował..... mimo braku użytkowania!!!! Podobny problem ma w swoim mama Pracuję w salonie sprzedaży jednego z krajowych operatorów kom i mogę powiedzieć, że jak jest na telefon reklamacja to najczęściej związana jest z baterią, czasem z wifi (nie łapie sieci lub wolno chodzi) P8 nie ma juz tego feleru, tylko Lite nie dootyczy to równiez P9 i P9lite oraz Y5 Z tego powodu nie mogę się jakoś jednostronnie okreslić czy jest super czy też nie


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Jerzy100

Użytkuje ten telefon od ponad roku - jest super. Nie zacina nie zawiesza się. Jest stosunkowo szybki. Zdjęcia bez zastrzeżeń. Dla mnie rewelacja.

Opinia neutralna

Anaziss

Świetny telefon, bardzo ładny design, płynnie chodzi, szybki, dość lekki i płaski. Posiada świetny aparat, który zadowoli najgorszego gbura. Czasami ma gorszy dzień i słabo słychać rozmówce, ale to tylko czasami. Wszystko jest fajnie, ma diodę powiadomień, co znacznie ułatwia życie :) sporo pamięci i bardzo dobry odtwarzacz muzyki. Jednak minusem jest bateria. Słabo trzyma. Przy małym użytkowaniu wytrzymuje ok 1dnia.

Opinia pozytywna

aaneciaaa

Telefon super! mam go prawie rok i nie narzekam na nic! Bateria trzyma kilka dni. Aparat super!

Opinia negatywna

Qba

Totalna klapa, przez miesiąc wszystko ładnie pięknie, ale aparat fotograficzny przy takiej ilości nibypixeli pozostawia wiele do życzenia, nie mówiąc już, że jak padł ekran dotykowy, to komputer nawet go nie wykrywał żeby zgrać te średniej jakości zdjęcia.


R E K L A M A
Opinia negatywna

soczek

Kupiłam telefon rok temu, na początku wszystko pięknie, a jakoś po połowie roku zaczął się psuć aparat. Poszłam z tym do serwisu i wymienili mi go ze względu na wadę fabryczną. Z kolei ten nowy miał problem z ładowaniem, mogła go ładować tylko jedna ładowarka, bo reszta nie była w stanie

Opinia neutralna

Ula

Tragiczna jakość rozmów. W moim egzemplarzu ok. 70% połączeń jest tak kiepska, że nie rozumiałam rozmówcy. Pocił się, na jego ekranie jak i z tyłu pojawiały się kropelki wody (w lato), robił się mokry, zacinał się, robił się gorący.
Bardzo słaba bateria, którą ładowałam po 3-4 razy dziennie, bo np. miałam 75% baterii, a po paru minutach było ok.50% w ciągu tak około 10-15 minut.
Niewytrzymały, ekran mi wysiadł, a bateria wybuchła, po czym na pare sekund z baterii przez taką małą dziurkę wydobył się ogień i był to bardzo nieprzyjemny, ale nawet pewnie trujący zapach.
Wystraszyłam się bardzo tego telefonu. Nigdy więcej go nie kupię i nie polecam go. To był najgorszy telefon jaki w życiu kupiłam. Teraz mam iPhone'a i jestem z niego bardzo zadowolona.

Opinia negatywna

Paulina

Huawei 8 lite - super telefon. Mam go od 3 miesięcy, nie zacina się, ma wyśmienity aparat. Bardzo polecam ten telefon.

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 381 do 390. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies