Szef Samsunga pokazał Galaxy Note9!

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł
Samsung Galaxy Note9 w dłoniach CEO
Samsung Galaxy Note9 w dłoniach CEO fot. ShungNin na Weibo

Stało się. Samsung Galaxy Note9 został przyłapany "na żywo" - w dodatku w dłoniach szefa firmy, DJ Koha!

DJ Koh używał nowego modelu podczas spotkania z przedstawicielami mediów - i nie umknęło to uwagi jednego z fotografów. Telefon w dłoniach szefa firmy został uwieczniony na zdjęciu. Co prawda, nie widać na nim zbyt wiele: telefon jest w pokrowcu, a jedynym szczegółem, który widać dobrze i wyraźnie jest zarys obudowy, da się też dostrzec czarny rysik w dłoni DJ Koha. Moglibyśmy uznać, że to po prostu Galaxy Note8 - ale powiększając zdjęcie zauważymy wycięcie na tyle pokrowca.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Jego kształt zgadza się z tym, co wiemy z wielu poprzednich przecieków: obiektywy aparatu fotograficznego ułożone są poziomo, jak w Note8, ale czytnik linii papilarnych przeniesiono niżej, pod ramkę aparatu. Widać to na tyle dobrze, że nie ma wątpliwości, iż DJ Koh używał nowego modelu. Może uznał, że nie ma sensu wciąż robić tajemnicy z wyglądu urządzenia, można za to subtelnie podsycić zainteresowanie - co chyba mu się udało...

Na podstawie informacji Weibo

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17253

Ten artykuł skomentowano już 3 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
0,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 100,0% 
Default user logo
Lol

Opinia neutralna

Haha ha Albert ro***bales system no myślałem że nie wstanę dobrze że wc miałem blisko to nie zmoczylem gaci że śmiechu. Człowieku umiesz sobie zazartowac. Zacznij robić jakieś kabarety albo stand-upy no powiem Ci kariera gwarantowana jeśli tylko będzie tak wysoki poziom.
.29.165.104 | 19.07.2018, 04:07

R E K L A M A
Default user logo
Q

Opinia neutralna

Niewiarygodna historia. Człowiek z telefonem.
.68.41.50 | 17.07.2018, 19:07
Default user logo
Albert

Opinia neutralna

Współczuje gościowi że nie może sobie kupić iPhone tak jak normalni ludzie.
.66.15.80 | 17.07.2018, 10:07

R E K L A M A

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies