BL20" /> Czekolada LG BL20 oficjalnie :: mGSM.pl
R E K L A M A

Czekolada LG BL20 oficjalnie

Opublikowane:

Zdjęcia live dostępne od miesiąca, specyfikacja niewiele krócej, tymczasem dopiero teraz LGE zdecydowało się na oficjalne potwierdzenie zarówno wyglądu, jak i danych technicznych drugiej z nowych Czekoladek - BL20

Pod tym adresem można znaleźć wszystkie dostępne obecnie materiały, w tym fotografie telefonu; zarówno zwykłe, jak i typu life-style. Jak zwykle nie mogę wyjść ze zdziwienia na temat mechanizmów działania różnych oddziałów PR producenta, które skrzętnie ukrywają oficjalny anons telefonu, bo w głównym serwisie prasowym nie ma w tej chwili nawet wzmianki.

LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate
fot. LGE

LG BL20 ma pojawić się w trzech kolorach, ale jest reklamowany przede wszystkim w klasycznych czerniach i czerwieniach. Hipnotyczne podświetlenie i błyszczące obłe linie najwyraźniej nadal działają na podświadomość zwolenników marki, bo trudno w ostatnim czasie znaleźć telefonu o których mówi się więcej niż o BL20 i nietypowym BL40.

Specyfikacja slidera BL20 zawiera 5-megapikselowy aparat fotograficzny, obsługę UMTS, widgetów, a także możliwość dokładnego skanowania dokumentów tekstowych. Telefon o grubości 12,3 mm ma wyświetlacz o przekątnej 2,4" i rozdzielczości QVGA.

LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate
fot. LGE

Wewnętrzną pamięć LG BL20 można rozszerzyć za pomocą kart o pojemności do 16 GB, a w książce telefonicznej zmieści się tysiąc kontaktów. Przedni panel poza wyświetlaczem zawiera - znane z poprzednich Czekolad - ukryte klawisze nawigacyjne. Producent namawia do pisania odręcznie wiadomości tekstowych, skanowania ich i przesyłania MMS-em. To chyba trochę skomplikowany, choć być może rzeczywiście bardziej, hmm, osobisty sposób komunikacji.

LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate
fot. LGE

Ukryty w prawym dolnym rogu gorący klawisz wywołuje na ekran cztery najczęściej używane widgety, choć w opisie zdaje się, że są to jedynie słuszne funkcje w postaci tygodniowego planu zajęć, przypominajki, niusów, serwisu pogodowego i alarmów - mamy nadzieję, że zestaw najważniejszych widgetów jest w pełni konfigurowalny.

Na wzór touch-pada w laptopie, LG BL20 ma również czułe na dotyk boczne przyciski, które w zależności od kontekstu pomagają w przewijaniu zawartości wyświetlacza, zmianie natężenia dźwięku albo w kontrolowaniu powiększenia cyfrowego.

LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate LG BL20 Chocolate
fot. LGE

Biorąc pod uwagę, że BL20 pojawia się obok większego i niecodziennego BL40 można mieć wątpliwości czy osiągnie popularność na miarę pierwszej Czekolady. Z drugiej strony ten telefon przy niezłej specyfikacji technicznej powinien pojawić się w nieco bardziej ekonomicznych przedziałach cenowych niż BL40. Zagłosują jak zwykle kupujący - portfelami. My życzymy najnowszej Czekoladzie powodzenia.

Na podstawie informacji serwisu producenta LGE

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!