ZTE Max XL - kolejny model tylko w USA

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł
ZTE Max XL
ZTE Max XL fot. Boost Mobile

W USA debiutuje kolejny model przygotowany przez ZTE dla tamtejszych operatorów. ZTE Max XL to duży smartfon, który pojawi się w sieci Sprint i jej submarkach.

ZTE Max XL będzie oferowany przez Sprint, Virgin i Boost Mobile w cenie ok. 130 dolarów, ale na razie trwa promocja i jest oferowany za 102 USD. Oczywiście za taką kwotę trudno oczekiwać mocnego sprzętu - ale można kupić telefon z 6-calowym ekranem IPS Full HD i świeżym systemem Android 7.1.1.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

ZTE Max XL ma ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 z taktowaniem 1,4 GHz, wspomagany przez 2 GB RAM-u i układ graficzny Adreno 308. Telefon zasila stosunkowo mały, jak na rozmiary ekranu, akumulator o pojemności 3990 mAh, na liście wyposażenia mamy również technologię HPUE zapewniającą lepsze wykorzystanie óżnych częstotliwości sieci, nie zabrakło także LTE+. Wyposażenie uzupełniają: 16 GB pamięci wewnętrznej, radio FM oraz czytnik linii papilarnych. W ZTE Max XL są też dwa aparaty fotograficzne - 13- i 5-megapikselowy.

Na podstawie informacji Boostmobile

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17242

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies