Aktualizacja SGS III - Polska na czele!

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Samsung udostępnił aktualizację dla modelu Galaxy SIII. Wszystkie zagraniczne serwisy odnotowały, że Polska jest pierwszym krajem, w którym udostępniono system Jelly Bean dla tego smartfonu.

Czy to oznacza, że wielcy producenci dostrzegli potencjał nabywczy naszych rodaków? A może to po prostu przypadek...? W każdym razie - aktualizację można pobierać poprzez aplikację KIES na PC lub w trybie OTA (over-the-air), korzystając z Wi-Fi. Aktualizacja poprawia szybkość działania telefonu, niesie ze sobą także reorganizację menu. Pojawiają się nowe tryby pulpitów, nowy pasek powiadomień oraz usługa Google Now.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Jelly Bean na SGS III Jelly Bean na SGS III
Android Jelly Bean na SGS III
fot: SamMobile
Miło przeczytać taki news na początku tygodnia. W końcu Polacy dostali coś jako pierwsi na świecie. Samsung docenił również inne kraje Europy środkowo-wschodniej. Nasi sąsiedzi mogli nacieszyć się nowym systemem krótko po nas. Pozostaje mieć nadzieję, że nie był to przypadek, a zwiastun tego, że doszusowaliśmy już do wiodących rynków... Czy inni producenci podążą w ślad za Samsungiem?

A K T U A L I Z A C J A
W poniedziałkowe popołudnie Samsung poinformował o udostępnieniu aktualizacji dla kolejnych urządzeń. Ma się ono pojawić w "najbliższym czasie", także w trybie OTA. Na liście przewidzianych do update modeli znalazły się:

Na postawie informacji serwisu Engadget

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17271

Ten artykuł skomentowano już 10 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
Zobacz wszystkie opinie
icon up
45,5% 
icon down
 9,1% 
icon unknown opinion
 45,5% 
Default user logo
spinka

Opinia negatywna

To świetny telefon. Samsung odwalił kawał dobrej roboty, bycie pierwszym krajem w aktualizacji to spory ukłon producenta. Samsung bardzo mocno promuje ten model, ale w dobrym tego słowa znaczeniu
http://www.youtube.com/watch?v=vWmlJ8N1Hbss
.internetia.net.pl | 09.12.2012, 18:12

R E K L A M A
Default user logo
przemek3895

Opinia neutralna

Kiedy będzie aktualizacja na mini 2 ??
.189.222.3.serwerjap.pl | 14.10.2012, 11:10
Default user logo
Recenzent564

Opinia pozytywna

Ponowie pytanie kolegi który wypowiadał się wcześniej kiedy Ace 2 dostanie aktualizacje (w najbliższym czasie to znaczy kiedy)
.mmpnet214.tnp.pl | 04.10.2012, 15:10

R E K L A M A
Default user logo
Ja12

Opinia pozytywna

Sony Tipo ma takie podzespoły jak mini 2 i działa na nim elegancko wersja 4 androida
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 02.10.2012, 22:10
Default user logo
Misiek

Opinia pozytywna

A czy ktoś zna dokładniejszy termin aktualizacji na ace 2? "W najbliższym czasie" to może oznaczać tydzień miesiąc lub pierwszy kwartał 2013
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 30.09.2012, 09:09
Default user logo

Opinia neutralna

Samsung system BADA 2.0 został udostępniony w Polsce jako pierwszy na świecie - do testowania :(
.opera-mini.net | 26.09.2012, 10:09
Default user logo
Gienek

Opinia neutralna

@ Maciek; Jesteś niedoukiem? Narodowość pisze się z dużej litery. (to pouczenie masz za darmo ale pomyśl o korepetycjach by się nie skompromitować bardziej).
Rolą moderacji jest poprawienie albo niedopuszczenie takiego komentarza. To my zawiedliśmy. Za byka przepraszam. (jf)
.dynamic.gprs.plus.pl | 26.09.2012, 07:09

R E K L A M A
Default user logo
Maciek

Opinia neutralna

Bez żartów, przypadek... Nagle Polacy stali się bogaci? Niestety, ale niee :)"polacy" poprawione na "Polacy". (jf)
.pascal-net.pl | 24.09.2012, 20:09
Default user logo
jacek210608

Opinia neutralna

Ale tel dalej sie sciemnia samoczynnie do 53procent choc wszystkie oszczędności baterii są wyłączone
.free.aero2.net.pl | 24.09.2012, 16:09
Default user logo
Leszczu

Opinia pozytywna

Ale kurcze śmieszne - ACE Plus dostanie aktualizacje do JB, a S Plus nie dostał nawet ICS - a głównym powodem tego był "podobno" za słaby telefon...
.216.95.95 | 24.09.2012, 16:09

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies