Wszystkich opinii: 11. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
45,5% 
icon down
 9,1% 
icon unknown opinion
 45,5% 
Default user logo
spinka

Opinia negatywna

To świetny telefon. Samsung odwalił kawał dobrej roboty, bycie pierwszym krajem w aktualizacji to spory ukłon producenta. Samsung bardzo mocno promuje ten model, ale w dobrym tego słowa znaczeniu
http://www.youtube.com/watch?v=vWmlJ8N1Hbss
.internetia.net.pl | 09.12.2012, 18:12

R E K L A M A
Default user logo
przemek3895

Opinia neutralna

Kiedy będzie aktualizacja na mini 2 ??
.189.222.3.serwerjap.pl | 14.10.2012, 11:10
Default user logo
Recenzent564

Opinia pozytywna

Ponowie pytanie kolegi który wypowiadał się wcześniej kiedy Ace 2 dostanie aktualizacje (w najbliższym czasie to znaczy kiedy)
.mmpnet214.tnp.pl | 04.10.2012, 15:10

R E K L A M A
Default user logo
Ja12

Opinia pozytywna

Sony Tipo ma takie podzespoły jak mini 2 i działa na nim elegancko wersja 4 androida
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 02.10.2012, 22:10
Default user logo
Misiek

Opinia pozytywna

A czy ktoś zna dokładniejszy termin aktualizacji na ace 2? "W najbliższym czasie" to może oznaczać tydzień miesiąc lub pierwszy kwartał 2013
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 30.09.2012, 09:09
Default user logo

Opinia neutralna

Samsung system BADA 2.0 został udostępniony w Polsce jako pierwszy na świecie - do testowania :(
.opera-mini.net | 26.09.2012, 10:09
Default user logo
Gienek

Opinia neutralna

@ Maciek; Jesteś niedoukiem? Narodowość pisze się z dużej litery. (to pouczenie masz za darmo ale pomyśl o korepetycjach by się nie skompromitować bardziej).
Rolą moderacji jest poprawienie albo niedopuszczenie takiego komentarza. To my zawiedliśmy. Za byka przepraszam. (jf)
.dynamic.gprs.plus.pl | 26.09.2012, 07:09

R E K L A M A
Default user logo
Maciek

Opinia neutralna

Bez żartów, przypadek... Nagle Polacy stali się bogaci? Niestety, ale niee :)"polacy" poprawione na "Polacy". (jf)
.pascal-net.pl | 24.09.2012, 20:09
Default user logo
jacek210608

Opinia neutralna

Ale tel dalej sie sciemnia samoczynnie do 53procent choc wszystkie oszczędności baterii są wyłączone
.free.aero2.net.pl | 24.09.2012, 16:09
Default user logo
Leszczu

Opinia pozytywna

Ale kurcze śmieszne - ACE Plus dostanie aktualizacje do JB, a S Plus nie dostał nawet ICS - a głównym powodem tego był "podobno" za słaby telefon...
.216.95.95 | 24.09.2012, 16:09
Wszystkich opinii: 11. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies