spinka
Opinia negatywna
To świetny telefon. Samsung odwalił kawał dobrej roboty, bycie pierwszym krajem w aktualizacji to spory ukłon producenta. Samsung bardzo mocno promuje ten model, ale w dobrym tego słowa znaczeniu
http://www.youtube.com/watch?v=vWmlJ8N1Hbss
http://www.youtube.com/watch?v=vWmlJ8N1Hbss
.internetia.net.pl | 09.12.2012, 18:12
przemek3895
Opinia neutralna
Kiedy będzie aktualizacja na mini 2 ??
.189.222.3.serwerjap.pl | 14.10.2012, 11:10
Recenzent564
Opinia pozytywna
Ponowie pytanie kolegi który wypowiadał się wcześniej kiedy Ace 2 dostanie aktualizacje (w najbliższym czasie to znaczy kiedy)
.mmpnet214.tnp.pl | 04.10.2012, 15:10
Ja12
Opinia pozytywna
Sony Tipo ma takie podzespoły jak mini 2 i działa na nim elegancko wersja 4 androida
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 02.10.2012, 22:10
Misiek
Opinia pozytywna
A czy ktoś zna dokładniejszy termin aktualizacji na ace 2? "W najbliższym czasie" to może oznaczać tydzień miesiąc lub pierwszy kwartał 2013
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 30.09.2012, 09:09
Opinia neutralna
Samsung system BADA 2.0 został udostępniony w Polsce jako pierwszy na świecie - do testowania :(
.opera-mini.net | 26.09.2012, 10:09
Gienek
Opinia neutralna
@ Maciek; Jesteś niedoukiem? Narodowość pisze się z dużej litery. (to pouczenie masz za darmo ale pomyśl o korepetycjach by się nie skompromitować bardziej).
Rolą moderacji jest poprawienie albo niedopuszczenie takiego komentarza. To my zawiedliśmy. Za byka przepraszam. (jf)
Rolą moderacji jest poprawienie albo niedopuszczenie takiego komentarza. To my zawiedliśmy. Za byka przepraszam. (jf)
.dynamic.gprs.plus.pl | 26.09.2012, 07:09
Maciek
Opinia neutralna
Bez żartów, przypadek... Nagle Polacy stali się bogaci? Niestety, ale niee :)"polacy" poprawione na "Polacy". (jf)
.pascal-net.pl | 24.09.2012, 20:09
jacek210608
Opinia neutralna
Ale tel dalej sie sciemnia samoczynnie do 53procent choc wszystkie oszczędności baterii są wyłączone
.free.aero2.net.pl | 24.09.2012, 16:09
Leszczu
Opinia pozytywna
Ale kurcze śmieszne - ACE Plus dostanie aktualizacje do JB, a S Plus nie dostał nawet ICS - a głównym powodem tego był "podobno" za słaby telefon...
.216.95.95 | 24.09.2012, 16:09