R E K L A M A

Nadchodzi Vivo NEX 5 - czego się spodziewać?

Opublikowane:
fot. Vivo

NEX to flagowa seria smartfonów marki Vivo, zawierająca zwykle szereg innowacyjnych rozwiązań. Jak będzie w tym roku? Czego możemy oczekiwać od Vivo NEX 5?

Według najnowszych doniesień, Vivo NEX 5 pojawi się w II połowie tego roku. Smartfon będzie bezpośrednim następcą Vivo NEX 3 5G, zaś przeskok w numeracji wynika z faktu, iż w Azji numer 4 jest uważany za pechowy, niczym u nas 13. Smartfon ma mieć wyświetlacz o przekątnej 6,78 cala, z zagiętymi krawędziami na każdym brzegu. Możliwe nawet, że część wyświetlacza zostanie zawinięta na tylną ściankę obudowy. Na tyle telefonu ma się również pojawić aparat fotograficzny Samsung Isocell GN2, a obok - druga matryca 50 megapikseli, tym razem z szerokokątnym obiektywem i logo Zeiss.

Możemy również spodziewać się gimbalowego mechanizmu stabilizacji optycznej, jak też otworka na aparat do selfie w wyświetlaczu. NEX 5 zasili akumulator o mało imponującej pojemności 4500 mAh, ale za to wyposażony w szybkie ładowanie o mocy 66 W i ładowanie indukcyjne 40 W. Pewne źródła wspominają nawet o jeszcze wyższych mocach - odpowiednio 120 i 60 W. Podejrzewam, że nie ma innej opcji niż zastosowanie w NEX-ie procesora Snapdragon 888 - ale źródła na razie o tym milczą. Może to po prostu zbyt oczywiste... Mniej oczywiste jest natomiast to, że obudowa NEX 5 ma być wodoszczelna, z certyfikatem IP 68. Zapowiada się pięknie - ale jak będzie faktycznie...?

Na podstawie informacji MySmartPrice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!