R E K L A M A

Amazon.pl już działa!

Opublikowane:
fot. Amazon

Zgodnie z zapowiedziami, wystartował oficjalny, polski serwis Amazonu.

Możemy już kupować w domenie .pl, widząc złotówkowe ceny bez przewalutowywania i zamawiając z krajowych magazynów. Niektóre towary są wysyłane bezpośrednio przez Amazon, inne - przez podmioty współpracujące, co jest odpowiednio oznaczone w okienku z ceną. Jeśli posiadaliście wcześniej konto na Amazonie (np. niemieckim), możecie go nadal używać, logując się na polskiej stronie sklepu. Kupując za więcej niż 100 złotych - możemy liczyć na darmową dostawę, również do Paczkomatu.

Oferta w polskim Amazonie rośnie z dnia na dzień i choć ustępuje np. znanej z niemieckiego rynku - już teraz można uznać ją za naprawdę szeroką. Wyodrębniono działy z produktami o obniżonej cenie, ale pobieżne przejrzenie oferty nie zaowocowało znalezieniem niczego o rewelacyjnie niskiej cenie. Może z czasem...? Na razie - nie zanosi się na to, by Amazon.pl miał zmieść z naszego rynku rodzimego potentata czy Chińczyków. Ale przynajmniej będzie jakaś konkurencja...

Na podstawie informacji Amazon

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 3 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 3.
33,3% 
 0,0% 
 66,7% 
Juwita
Racja Kolanko. Niestety Twój scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Niestety, bo ja tam lubię jak mam z czego wybierać. A już niedługo wszystko będzie zduszone przez Amazona.
.175.134.37 | 02 Mar 2021, 17:03

Kolanko
Droga Juwito, to nie jest gracz. To jest megalodon w świecie, gdzie są tylko szprotki. Zapewniam, że się rozkręcą. A później wykoszą cała konkurencję. Tej, której nie wykoszą, wykupią. Z 5-6 lat, a może wcześniej, bo realia się zmieniły, nikt nie będzie kupował nigdzie indziej.
.111.247.187 | 02 Mar 2021, 13:03
Juwita
Dobrze, że na rynku pojawił się nowy gracz. Może się rozkręcą z oferowanym asortymentem i coś się będzie opłacało kupić.
.175.134.37 | 02 Mar 2021, 12:03