R E K L A M A

Niesamowity slider - Samsung Galaxy A82

Opublikowane:
Koncept Samsung Galaxy A82
Koncept Samsung Galaxy A82
fot. LetsGoDigital

Pamiętacie Samsunga Galaxy A80 z rozsuwaną obudową i obracanym aparatem fotograficznym? Możliwe, że ten niecodzienny telefon doczeka się następcy o podobnej budowie. Jak może wyglądać Samsung Galaxy A82?

Jeśli Samsung Galaxy A82 będzie prezentować się tak, jak wyobrażają sobie graficy z serwisu LetsGoDigital, może okazać się dużo większym sukcesem, niż poprzednik. Samsung Galaxy A80 nie podbił rynku chyba za sprawą zbyt wysokiej ceny - ale nowy model ma szanse na lepszą sprzedaż. Oferuje bowiem więcej...

Według informacji z wniosku patentowego Samsunga, Galaxy A82 byłby sliderem, jak poprzednik - ale dwustronnym. Płaska część obudowy zawierająca bezramkowy wyświetlacz mogłaby być odsuwana w górę i w dół. Przesunięcie w górę odsłaniałoby dużych rozmiarów głośnik. Po przeciwnej stronie obudowy odsłaniałby się natomiast tylny aparat fotograficzny. Z kolei odsunięcie ekranu w dół ukazywałoby aparat do selfie, który w tym układzie mógłby być dość rozbudowany.

Projekt - w porównaniu z poprzednikiem - zawiera mniej ruchomych części, ale wciąż oferuje ekran bez otworków czy wcięć, a także schowane aparaty fotograficzne. Dodatkowo - pojawia się głośnik. Wedle wyobrażeń artystów z LetsGoDigital, telefon nawiązywałby stylizacją i kolorystyką do modeli serii Galaxy S21 i byłby tylko nieznacznie grubszy od klasycznych konstrukcji. Niestety, nie wiemy, czy telefon trafi w pokazanej formie do produkcji.

Na podstawie informacji LetsGoDigital

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!