R E K L A M A

Nie będzie zwijanego LG Rollable?! (akt.)

Opublikowane:
LG Rollable
LG Rollable
fot. LG via YouTube

Kilka tygodni temu gruchnęła wieść, że LG zamierza zarzucić produkcję smartfonów. Choć informację zdementowano, debiut zapowiadanego na wiosnę rozwijanego smartfonu stanął pod znakiem zapytania. Możliwe, że w ogóle go nie zobaczymy...

Rozwijany LG Rollable został zapowiedziany podczas tegorocznych targów CES. Później pojawiły się wspomniane plotki o porzuceniu produkcji smartfonów, a dziś pojawiła się kolejna niepokojąca informacja. Wygląda na to, że LG mogło zrezygnować z produkcji zwijanego telefonu. Serwis Yonhap News podaje, że LG zakomunikowało podwykonawcom podzespołów do modelu Rollable, aby wstrzymali produkcję. Taki komunikat dotarł m.in. do producenta wyświetlaczy, BOE Technology. Na razie jest mowa o zawieszeniu prac, co daje cień nadziei na ich wznowienie w późniejszym terminie. Może to jednak być zwiastunem anulowania projektu i zakończenia związanych z nim działań.

Czy LG Rollable kiedykolwiek trafi do seryjnej produkcji? To wciąż prawdopodobne - ale raczej nie powinniśmy wyczekiwać rychłej premiery. Projekt na pewno odsunął się w czasie, a widmo jego anulowania - w świetle najnowszych informacji - jest wyraźniejsze, niż kiedykolwiek.

Kolejnego dnia firma LG zaprzeczyła, jakoby zamknęła projekt LG Rollable. Poinformowano, że "decyzje jeszcze nie zapadły" - zatem zaprzeczenie nie jest bardzo kategoryczne.

na podstawie informacji Androidauthority

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!