R E K L A M A

Xiaomi Mi 11 Ultra ma dodatkowy ekran z tyłu!

Opublikowane:
Xiaomi Mi 11 Ultra
Xiaomi Mi 11 Ultra
fot. Tech Buff via XDAdevelopers

Pewien filipiński Youtuber dorwał pachnące nowością egzemplarze Xiaomi Mi 11 Ultra i pokazał je w swym materiale wideo. Czego się dowiedzieliśmy?

Film trafił do sieci trochę przedwcześnie - i krótko po publikacji został "schowany" jako prywatny, niemniej - udało się przechwycić z niego parę ciekawych klatek. Wiedzieliście, że Xiaomi Mi 11 Ultra ma dodatkowy, niewielki ekran obok aparatu fotograficznego? Teraz już wiecie! Ekranik ma zapewne pomagać w wykonywaniu selfie za pomocą tylnego aparatu - a warto, mamy tam bowiem matryce 50, 48 i 48 Mpx. Dwie 48-megapikselowe współpracują z obiektywem szerokokątnym oraz peryskopowym tele, który może osiągnąć przybliżenie aż 120x - ale oczywiście na drodze cyfrowej.

Kolejny aparat - przedni 20 Mpx - znajdziemy w otworku 6,81-calowego, OLED-owego wyświetlacza WQHD+ o częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Wyświetlacz chroni szkło Gorilla Glass Victus o zagiętych bokach. Sercem telefonu jest oczywiście Snapdragon 888 z modemem 5G. Youtuber ujawnił ponadto, że Mi 11 Ultra ma wodoszczelną obudowę (IP68), głośniki Harman/Kardon, nadajnik podczerwieni oraz akumulator o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem 67 W (także bezprzewodowo!) i ładowaniem zwrotnym 10 W. Nie podano, kiedy premiera - ale chyba niedługo, skoro gotowe egzemplarze krążą już po świecie...

Na podstawie informacji XDAdevelopers

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!