R E K L A M A

Ile kosztuje Sony Xperia Pro?

Opublikowane:

Xperia PRO to smartfon dla zaawansowanych użytkowników, który ma port HDMI, pozwalający na połączenie telefonu z aparatem i umożliwiający transmisję wysokiej jakości wideo poprzez łączność 5G. To także pierwszy smartfon 5G od Sony na amerykańskim rynku. Ale jego cena jest absurdalna...

Firma Sony wreszcie wypuściła na rynek model Xperia PRO, czyli smartfon, który zaprezentowany został obok Xperii 1 II prawie rok temu. Wreszcie poznaliśmy cenę - i jest ona absurdalna. Bo mimo że smartfon ten ma wejście HDMI, dzięki czemu może pełnić funkcję monitora zewnętrznego aparatu, to w zasadzie jest to nieco ulepszona wersja Xperia 1 II. Ile za model Xperia Pro żądają Japończycy? 2499,99 dolarów - to dwukrotnie więcej niż producent chciał za Xperię 1 II w dniu premiery. Na razie nie wiadomo nic o tym, czy producent planuje sprzedaż Xperii PRO w Europie - albo gdziekolwiek poza Stanami Zjednoczonymi.

Xperia PRO to pierwszy smartfon Sony z obsługą 5G w USA, a dzięki HDMI może pełnić funkcję monitora zewnętrznego aparatu. Wszystkie inne parametry pokrywają się ze specyfikacją Xperii 1 II, tj. rozdzielczość 4K (niepełne 4K), Qualcomm Snapdragon 865, 8 GB pamięci RAM i bateria o pojemności 4000 mAh.

Źródło: TheVerge

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!