R E K L A M A

Oppo Find X3 Pro ma niecodzienny styl!

Opublikowane:
Oppo Find X3 Pro
Oppo Find X3 Pro
fot. Voice

Popularny leakster Evan Blass opublikował oficjalne zdjęcia przedstawiające nadchodzący model Oppo Find X3 Pro.

Choć premiery tego smartfonu możemy spodziewać się w marcu, już dziś możemy podziwiać jego szałowy wygląd. Cóż w nim szałowego? Popatrzcie na tył obudowy i na sposób, w jaki wkomponowano aparat fotograficzny. Niby ramka jest kwadratowa, niby wystaje - a jednak wygląda świeżo i intrygująco. Warto również spojrzeć, jak opływowe linie tyłu harmonizują z wyświetlaczem o zagiętych brzegach i wąską ramką urządzenia. Muszę przyznać, że Oppo wciąż udowadnia, iż ma sztab zdolnych projektantów, potrafiących stworzyć naprawdę ładny smartfon.

Pozostaje liczyć, że specyfikacja telefonu będzie adekwatna do jego wyglądu. Na razie wiadomo, że Oppo Find X3 Pro ma 6,7-calowy ekran o rozdzielczości 2K i częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz, a także układ szybkiego ładowania baterii SuperVOOC 2.0 wraz z bezprzewodowym VOOC Air. Do tego, telefon ma otrzymać ciekawy aparat z obiektywem makro, pozwalającym wykonywać zdjęcia w mikroskopowym stylu. Oppo sięgnie też zapewne po topowego Snapdragona i swoim zwyczajem nie pożałuje pamięci. Premiera - jak zapowiada producent - w marcu.

Na podstawie informacji Voice i Weibo, @GeekCao

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
ZADZIOR
Nokia 808 PureView też miała "mocno ale łagodnie" wysunięty moduł aparatu. Szło się do tego przyzwyczaić, zwłaszcza, że odbiło się to niesamowitą wtedy jakością zdjęć. Jeśli tu okazało by się podobnie to styl modułu będzie już (dla mnie) drugoplanowy.
.48.103.146 | 13 Jan 2021, 10:01