R E K L A M A

Które Motorole dostaną Androida 11?

Opublikowane:
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Motorola ogłosiła listę smartfonów, które otrzymają aktualizację do Androida 11. Sprawdź, czy model, który posiadasz, jest na liście!

Motorola dość długo czekała z ogłoszeniem aktualizacji. Oficjalna lista pojawiła się mniej więcej 4 miesiące po premierze nowego systemu. Niby nie jest to duże spóźnienie, ale warto przypomnieć, że stosowany przez Motorolę interfejs - to właściwie czysty Android z tylko paroma praktycznymi dodatkami. By było zabawniej, na liście znajdziemy tylko ostatnie, najnowsze modele Motoroli, nie doszukamy się natomiast konkretnych dat. Ogłoszono jedynie, że aktualizacje zostaną udostępnione w ciągu nadchodzących miesięcy. Pytanie, ilu... Pozostawię je bez odpowiedzi, ale za to zaprezentuję wam listę modeli przewidzianych do aktualizacji:

Na podstawie informacji Motorola

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Bartl0miej
W serii Moto G chyba tylko raz się pomylili i były dwie aktualizacje systemu, dotyczyło to serii G5 i wpadki z materiałami reklamowymi promującymi dwie aktualizacje. Chcieli się z tego wycofać ale zostali zmuszeni do zaktualizowania systemu. Olewają też wyższe serie, tak jak zrobili to z Moto Z3. Nauczka jest jedna, jak motorola to tylko One albo kupujesz w super promocji i po roku wymiana na nowy. Polityka Motoroli, podobnie jak większości producentów telefonów z średniego i niskiego szczebla jest godna pożałowania.
.142.195.95 | 10 Jan 2021, 12:01

Nikt
A dlaczego nie ma dla serii Moto G7??? To jest skandal co oni robią!!! Porzucają stare modele dla nowych?! TO JESZCZE WIĘKSZY SKANDAL!!! NIECH DADZĄ TEŻ NA STARSZE MODELE!!!
.182.242.189 | 23 Dec 2020, 22:12