R E K L A M A

Xiaomi Mi 11 jeszcze w tym roku?

Opublikowane:
Aparat Xiaomi Mi 11
Aparat Xiaomi Mi 11
fot. Gizmochina

Wiemy już, że smartfony Xiaomi Mi 11 będą pierwszymi, jakie zadebiutują z procesorem Snapdragon 888. Według najnowszych doniesień, stanie się to jeszcze w tym roku...

Pierwotnie, debiut serii Xiaomi Mi 11 był przewidywany na styczeń, ale popularny leakster Ice Universe donosi, że premiera odbędzie się szybciej, pod koniec tego miesiąca. Przy okazji, leakster potwierdza, że przynajmniej jeden z wariantów Xiaomi Mi 11 będzie mieć wyświetlacz zagięty z każdej ze stron. Na dowód tego, publikuje zdjęcie szybki ochronnej.

Mniej więcej w tym samym czasie pojawiły się kolejne zdjęcia, przedstawiające górę i tył telefonu. Na górze widzimy zarówno krzywiznę krawędzi wyświetlacza, jak i metalowej ramki nośnej. Na razme zauważymy dwa otwory - większy podpowiada, że Mi 11 będzie mieć nadajnik podczerwieni.

Rzut z góry pokazuje również, jak mocno będzie wystawać ramka aparatu fotograficznego. A sam aparat - jak pokazuje kolejna fotka - będzie potrójny, wpisany (wraz diodą LED) w ramkę o kształcie kwadratu z zaokrąglonymi rogami. Dwa obiektywy zostaną podkreślone ciemniejszym tłem, a jeden - będzie wyraźnie mniejszy i zamontowany ponad diodą. Wygląd oprawki aparatu znamy już z wcześniejszego przecieku.

Według nieoficjalnych informacji, aparaty mają być różne. Bazowy Xiaomi Mi 11 będzie mieć główny moduł 108 Mpx, szerokokątny 13 Mpx i makro 5 Mpx. Z kolei w wersji Pro znajdziemy aparat 48 Mpx, szeroki kąt 20 Mpx i tele 2x z matryca 12 Mpx. Inne mają być też akumulatory. W bazowym modelu pojawi się bateria o pojemności 4780 mAh z ładowaniem przewodowym 50 W i indukcyjnym 30 W, zaś w wersji Pro akumulator będzie mniejszy - 4500 mAh, ale za to z szybszym ładowaniem przewodowym - 120 W - i indukcyjnym aż 80 W.

Oba modele mają mieć AMOLED-owe wyświetlacze o rozdzielczości QHD+ i częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz, a także otworkach na 20-megapikselowe aparaty do selfie. W obu znajdziemy też pamięci RAM LPDDR5 i flash UFS 3.1, NFC, głośniki stereo i podekranowe czytniki linii papilarnych. Nie znajdziemy za to minijacków i gniazdek kart microSD. Ceny mają oscylować w okolicy 4-4,5 tys juanów za model bazowy oraz 5,3-5,5 tys juanów za wersję Pro. W obu wypadkach mowa o komplecie pamięci 8+128 GB.

Na podstawie informacji @UniverseIce i Gizmochina

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!