R E K L A M A

Xiaomi Mi 11 już w styczniu?

Opublikowane:
Czy to Xiaomi Mi 11?
Czy to Xiaomi Mi 11?
fot. Weibo

W poprzednich latach flagowce Xiaomi prezentowano w lutym. Tym razem - podobnie, jak w przypadku Samsunga Galaxy S - premierę przyspieszono i odbędzie się ona w styczniu.

Chiński leakster "Stacja Cyfrowych Plotek" informuje, że Xiaomi Mi 11 przechodzi właśnie certyfikację, a linie produkcyjne są gotowe, by ruszyć pełną parą. Dlaczego premierę przyspieszono o miesiąc? Możemy się jedynie domyślać, że Xiaomi postąpiło w ten sposób z powodu przyspieszenia premiery flagowych Samsungów. Prawdopodobnym powodem może być również to, że w lutym nie odbędą się targi MWC, które zwykle były okazją do takich premier.

Co znajdziemy w Xiaomi Mi 11? Z pewności pojawi się tam topowy procesor Snapdragon 875 i niemało pamięci. Nie zabraknie też aparatu fotograficznego z matrycą 108 megapikseli, który w wersji Mi 11 Pro może mieć do towarzystwa jeszcze 48-megapikselowy aparat z peryskopowym teleobiektywem. W modelu bazowym - również będzie teleobiektyw - ale z mniejszą wartością przybliżenia. W obu wariantach nie zabraknie też aparatów szerokokątnych, jak również wyświetlaczy o rozdzielczości Quad HD+ i częstotliwości odświeżania obrazu sięgającej 120 Hz.

Szkło chroniące wyświetlacz ma być zaokrąglone na każdej z krawędzi, zaś tył telefonu możemy zobaczyć w najnowszym przecieku z Weibo, który otwiera niniejszy tekst. Widać na nim zaokrągloną tylną ściankę (pasującą do krągłości ekranu) oraz nowy styl oprawki aparatu, z uwydatnionymi głównymi obiektywami.

Na podstawie informacji @StationChat

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!