R E K L A M A

iPhone 12 Pro Stealth - obudowa z tytanu i brak aparatów

Opublikowane:

Caviar zaprezentował kolejną, zmodyfikowaną wersję iPhone'a 12, ale tym razem firma wybrała nietypowy sposób, aby go wyróżnić. Zamiast ozdabiać go złotem, platyną, szlachetnymi kamieniami zrobiono wersję maskującą...

Tytanowy iPhone 12 Pro Stealth to telefon pozbawiony aparatów, stworzony po to, aby chronić swojego właściciela przed potajemną inwigilacją. Nazwa Stealth nawiązuje do wyglądu, przypominającego legendarny samolot Stealth.

Ekskluzywny gadżet powstał z myślą o tych, którzy potrzebują prostego telefonu bez zbędnych funkcji i chcą w każdej chwili czuć się bezpiecznie. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które pracują w miejscach o wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz dla tych, którzy marzą o prywatności. Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest brak aparatów na tylnym panelu i wyłączony przedni aparat.

Obecnie linia Stealth obejmuje 2 modele. Pierwszym z nich jest iPhone 12 Pro Stealth wykonany z utwardzanego tytanu z pionowym giloszem. Drugi to iPhone 12 Pro Stealth Gold w obudowie wykonanej z utwardzanego tytanu z ultra wytrzymałą złotą powłoką PVD. Koszt wymienionych modeli zaczyna się od 4990 dolarów za wersję tytanową i 5520 dolarów za wersję złotą.

Źródło: Caviar

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!