R E K L A M A

Wojownicze wersje smartfonów z serii iPhone 12 - nowość od Caviar

Opublikowane:

Caviar, rosyjska firma zajmująca się modyfikacją najlepszych smartfonów i tabletów, zaprezentowała swój najnowszy produkt - serię Warrior, obejmującą aż sześć różnych wzorów związanych z orężem na modyfikowanych smartfonach iPhone 12 Pro/12 Pro Max.

Nowa seria Warrior składa się z 6 różnych modeli, a ich ceny wahają się od 5500 do 46460 dolarów za najbardziej oryginalny model - został ozdobiony fragmentem oryginalnej włóczni rzymskiego legionisty z czasów cesarza Konstantyna Wielkiego.

Projektanci marki za główny motyw przewodni wybrali wizerunek miecza, wbijającego się w "zbroję" wroga. Każdy model z kolekcji Warrior jest dedykowany legendarnym wojownikom różnych narodów i czasów: Wikingom, Samurajom, Asasynom praz mieczowi Zulfikar, mitycznemu mieczowi lub szabli, która należała do proroka Mahometa. Projektanci wykorzystali rzadkie, najbardziej trwałe i szlachetne materiały, w tym tytan, złoto, kolorowy marmur, rubiny, wilcze futro oraz stal damasceńską.

W każdym modelu z kolekcji Warrior wyściółka na telefon w pudełku jest wykonana z jasnego szkarłatnego aksamitu, imitującego krew spływającą po mieczu.

Warrior Imperator to najdroższy model w nowej linii. Tył iPhone'a 12 Pro jest w tym przypadku ozdobiony złotem, a centralnym elementem jest oryginalny pilum, główna broń armii rzymskiej za panowania cesarza Konstantyna Wielkiego. Artefakt pochodzi z 325 roku. Warrior Imperator to najdroższy model, którego cena zaczyna się od 46 460 dolarów (iPhone 12 Pro 128 GB) lub 47 000 dolarów (iPhone 12 Pro Max 128 GB). Powstanie jedynie 7 sztuk tego smartfona z możliwością wyboru trzech wariantów pamięci: 128 GB, 256 GB lub 512 GB.

Głównym elementem dekoracyjnym modelu Zulfikar są dwa rubiny o wysokiej przezroczystości, imitujące krople krwi. Limitowana edycja Warrior Zulfikar składa się z 19 egzemplarzy i kosztuje 29 690 dolarów za iPhone'a 12 Pro i 30 230 dolarów za iPhone'a 12 Pro Max.

Tytanowa obudowa modelu Warrior Viking została ozdobiona futrem wilka. Model Assassin ma czarny kolor oraz wzór imitujący miecza z kroplą krwi na czubku, wykonaną z czerwonej emalii jubilerskiej, wraz ze wstawkami z wytrzymałego tytanu. Caviar wyprodukuje 99 sztuk modeli Viking, Samurai, Knight i Assasin - wszystkie mają cenę wywoławczą 5 490 dolarów.

Źródło: Caviar

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!