R E K L A M A

Oppo Reno5 z płaskim ekranem - zagięty tylko w Pro

Opublikowane:
fot. Weibo

W ciągu ostatnich godzin pojawiły się nowe zdjęcie przedstawiające smartfony z nadchodzącej serii Oppo Reno5. Widać na nich coś ciekawego?

Styl nowych Reno5 można opisać krótko: to właściwie lekka modyfikacji Oppo Reno4. Z tyłu obudowy widzimy niemal identycznie stylizowaną oprawkę aparatu fotograficznego. To nieco wystający prostokąt o zaokrąglonych rogach (pozostający w kolorze obudowy), z którego z kolei wystają okrągłe obiektywy. Będą cztery, zatem spodziewamy się układu 64+8+2+2 Mpx. Na obudowie dopisano Reno Glow, co sugeruje, że telefon - podobnie, jak poprzednik - otrzyma "mrożoną" fakturę tyłu obudowy, czyli matową, a jednak nieco połyskującą.

Na froncie również niekoniecznie widać zmiany. Aparat do selfie wciąż pozostaje w ekranowym otworku. Jest jednak pewien nowy szczegół. Jeden telefon z liczącej trzy modele serii ma płaski wyświetlacz - podczas, gdy pozostałe dwa mają ekrany o zaokrąglonych bokach. Płaski ekran ma mieć Oppo Reno5, czyli podstawowy model serii. Pozostałe dwa - to Oppo Reno5 Pro i Oppo Reno5 Pro+. Dopuszczamy jednak możliwość, że ostatecznie płaski model skończy jako Oppo Reno5 Lite, a pozoatłe - jako podstawowy i Pro.

Wiemy, że najprostszy z modeli otrzyma procesor MediaTek Dimensity 800U albo Snapdragon 765G, zaś pozostałe dwa - Dimensity 1000+ lub Snapdragon 865. Najtańszy, płaski wariant ma mieć ekran LCD o standardowej częstotliwości odświeżania, w pozostałych modelach serii oczekujemy przynajmniej 90 Hz i AMOLED-ów. Pojawią się też akumulatory o pojemności powyżej 4200 mAh i pamięci w kompletacjach od 8+128 GB wzwyż. Premiera - 10 grudnia, jak zapowiada producent.

Na podstawie informacji Weibo: 1, 2, 3

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!