R E K L A M A

Oppo Find X z nowym Snapdragonem 888!

Opublikowane:
fot. Oppo

Podczas tegorocznej edycji konferencji technologicznej Snapdragon Tech Summit Digital 2020 Oppo poinformowało, że modele z serii Find X otrzymają nowe procesory Snapdragon 888.

Premierę smartfonów Find X zaplanowano na pierwszy kwartał 2021 r. Będzie to jedna z pierwszych linii smartfonów 5G wyposażonych we flagowe procesory Qualcomm Snapdragon 888. Oppo zapowiada ponadto, że będzie także ściśle współpracować z Qualcomm Technologies i innymi wiodącymi partnerami technologicznymi z całego świata, aby dynamicznie wdrażać sieć 5G na globalną skalę.

Platforma 5G Snapdragon 888 została opracowana przy zastosowaniu technologii 5nm i wyposażona w modem Qualcomm Snapdragon X60 5G. Dzięki temu gwarantuje lepsze parametry ogólne działania oraz wprowadza dalsze udoskonalenia w zakresie łączności 5G, obrazowania, AI i gamingu.Co więcej, całość wspierać będzie stworzony przez Oppo kompleksowy system zarządzania kolorami, który został zaprezentowany podczas niedawnych Oppo Inno Day 2020.

Współpraca Oppo i Qualcomm Technologies w obszarze 5G znacznie wykracza poza tworzenie nowych produktów. Na przykład w grudniu 2019 r. zespołowy projekt firm Ericsson, Qualcomm Technologies, Swisscom, Telstra i Oppo zaowocował nawiązaniem pierwszego w historii połączenia opartego o technologię DSS (kluczową dla działania sieci 5G, m.in., w Polsce). W lipcu Oppo wzięło zaś udział w procesie wdrażania pierwszej samodzielnej sieci 5G (SA) na terenie Wielkiej Brytanii ? razem z Qualcomm, Vodafone i Ericssonem. Jak dotąd, Oppo prowadziło działania łącznie z 70 operatorami sieci mobilnych z całego świata, z czego 40 dostawców współpracuje z marką w zakresie zwiększania dostępności usług 5G.

Na podstawie informacji Oppo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!