R E K L A M A

Kruger&Matz przedstawia dwa nowe smartfony: twardziela Drive 8 i eleganta Live 8

Opublikowane:
Kruger&Matz Live 8
Kruger&Matz Live 8
fot. Kruger&Matz

Kruger&Matz zapowiada dwa nowe smartfony. Drive 8 poszerza serię wzmocnionych modeli, natomiast drugi to ósma odsłona z serii Live.

Kruger&Matz Drive 8

Kruger&Matz Drive 8 został zaprojektowany tak, by działać w ekstremalnych warunkach. Poza wzmocnioną obudową, urządzenie ma ochronę w klasie IP68, dzięki czemu jest wodoszczelny i pyłoszczelny. Smartfon ma także pojemną baterię - 5000 mAh - gwarantującą wiele godzin pracy bez potrzeby ładowania. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek MTK6762, wspierany 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, pod kontrolą systemu Android 10. Model Drive 8 został wyposażony został w ekran o przekątnej 6,12 cala i proporcjach 19:9, co ułatwia użytkowanie, w tym komfortowe przeglądanie stron internetowych. Z kolei dwa aparaty - tylny 13 Mpx oraz przedni 5 Mpx pozwolą uchwycić najważniejsze chwile w czasie ekstremalnych wypraw, a także wykonać dokumentację w trudnych warunkach pracy. Drive 8 wyposażono w NFC, a funkcjonalność smartfona podnosi też dodatkowy slot na kartę SIM umożliwiający korzystanie z drugiego numeru telefonu, albo rozbudowanie pamięci telefonu za pomocą karty pamięci. Wśród wyposażenia jest też czytnik linii papilarnych, który pozwoli w szybki i wygodny sposób odblokować telefon.

Kruger&Matz Live 8

Z kolei Kruger&Matz Live 8 pracuje w oparciu o ośmiordzeniowy procesor MT6762V/WDA wspierany przez 3 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz system Android 10. Live 8 wyposażony został w wyświetlacz o przekątnej 6,08 cala, rozdzielczości 720x1560 px i proporcjach 19:9. Jak wszystkie smartfony z serii Live, ósma odsłona wyposażona została w funkcję dual SIM umożliwiającą użycie dwóch kart SIM. Dodatkowo urządzenie ma slot na kartę micro SD, który pozwala poszerzyć pamięć urządzenia nawet o 256 GB dodatkowej przestrzeni na dane i zdjęcia. O ochronę urządzenia dbają czytnik linii papilarnych oraz funkcja Face ID. Po raz pierwszy w smartfonie z serii Live zastosowano technologię NFC. Dzięki niej użytkownicy mogą dokonywać szybkich bezgotówkowych płatności oraz błyskawiczne parować ze sobą urządzenia. Smukła obudowa w kolorze ciemnej zieleni lub czerni skrywa także baterię o pojemności 4000 mAh oraz aparat 13 Mpx z przysłoną f/1.8. Jakość zdjęć zwiększają dodatkowe dwa aparaty 2 Mpx służące do rozmycia tła.

Nowe smartfony Kruger&Matz dostępne są w ofercie Black Week w promocyjnych cenach - odpowiednio - 779 zł i 479 zł.

Na podstawie informacji Kruger&Matz

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!