R E K L A M A

Jak może wyglądać zwijany Samsung?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Z Roll?
Samsung Galaxy Z Roll?
fot. LetsGoDigital

Tydzień temu Oppo pokazało telefon ze zwijanym ekranem. Podobne urządzenie planuje także LG, jak również Samsung. Koncepcję modelu LG już widzieliśmy, czas popatrzeć na Samsunga.

Podobnie, jak w przypadku zwijanego LG, koncept telefonu Samsunga z rolowanym ekranem przygotowali graficy z serwisu LetsGoDigital. I podobnie, jak w tamtym przypadku, zaznaczam, że to jedynie artystyczna wizja, oparta o przecieki. Ostateczny wygląd teleofnu powinien być zbliżony, ale może różnić się szczegółami od obecnie prezentowanego.

Szczerze mówiąc, gdyby nie logo producenta i charakterystyczny rysik, nie odgadłbym, że ma to być konstrukcja Samsunga. zwijany Oppo wygląda bardzo podobnie... Obudowa przedstawionego urządzenia rozszerza się, zależnie od potrzeb. Ekran jest rozwijany, dzięki czemu możliwa jest płynna regulacja jego szerokości - tak, jak w prototypie Oppo. Grafik dodał jedynie oprawkę aparatu fotograficznego w stylu Galaxy S21 oraz rysik - choć na razie nie ma ku temu żadnych konkretnych przesłanek. Jedyną wzmianką dotyczącą omawianego modelu jest zdjęcie, wykonane podczas spotkania zarządu Samsunga. Uwieczniono tam wiceprezesa Lee Jae-yonga, trzymającego w dłoni urządzenie mogące być prototypem rozwijanego telefonu. Podejrzewam, że na tym właśnie opierał się grafik Jermaine Smit, który stworzył grafiki, jakie dziś wam prezentuję. Sądzę, że od debiutu rozwijanego Samsunga (któremu wymyśliłem już nazwę - Samsung Galaxy Z Roll - fajna?) dzielą nas jeszcze minimum 2 lata. Możliwe jednak, że producent pochwali się nim już w 2021 roku - skoro wiceprezes już je "testuje"...

Na podstawie informacji LetsGoDigital i Samsung

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!