R E K L A M A

Czyżbyśmy poznali pierwszy model Honora po rozwodzie z Huawei?

Opublikowane:
Honor HJC-AN00 i HJC-TN00
Honor HJC-AN00 i HJC-TN00
fot. TENAA

Marka Honor ma nowego właściciela - a na horyzoncie pojawił się prawdopodobnie jej pierwszy model po rozstaniu z Huawei. Nie jest on jednak do końca nowy...

Specyfikacja oraz zdjęcia raczej nie pozostawiają wątpliwości. Opisane przez chiński urząd certyfikacyjny modele HJC-AN00 i HJC-TN00 to najprawdopodobniej przestylizowany model Huawei Nova 8 SE, wyposażony w inny procesor. Dane techniczne są zbieżne, a inny jest jedynie wygląd tyłu obudowy oraz taktowanie procesora. To niestety wróży nie najlepiej, bowiem wspomniany Huawei Nova 8 SE nie ma certyfikatu Google i nie oferuje dostępu do usług amerykańskiej firmy.

Nie wiadomo, czy usługi Google trafią do nowego Honora - ale szanse są raczej marne. Wiadomo za to niezbicie, że smartfon (w obu wersjach) ma AMOLED-owy wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,53 cala oraz ośmiordzeniowy procesor z zegarem 2,4 GHz (zapewne Dimensity 800U), wspierany przez 8 GB pamięci operacyjnej i 128 albo GB poszerzalnej pamięci flash. Wyposażenie telefonu obejmuje ponadto 16-megapikselowy aparat do selfie oraz poczwórny aparat tylny, z matrycami 64, 8, 2 i 2 Mpx. Urządzenie zasila akumulator o pojemności 3700 mAh. Obudowa o wymiarach 161,6x74,8x7,46 mm będzie oferowana w kolorze czarnym, białym srebrnym lub niebieskim. Telefon waży 179 g.

Na podstawie informacji TENAA: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
djdeejay
Dobre posunięcie, bo Honor nadal może być bliźniaczymi modelami do Huaweia. Huawei nie może korzystać z usług Google, Honor prawdopodobnie będzie mógł. Huawei Będzie miał odblokowany bootloader. Skoro bliźniaczy model Honora będzie miał usługi google, a Huawei odblokowany bootloader, to... wiecie :) soft z Honora na Huaweia, tak samo jak soft z Xiaomi Redmi 6 Pro na Xiaomi Mi a2 Lite :)
.227.216.189 | 20 Nov 2020, 16:11