R E K L A M A

Aż się portfel w kieszeni otwiera - promocje na smartfony Realme

Opublikowane:

Szukajcie, a taniej nie znajdziecie :) Realme, producent z powodzeniem realizujący się w średniej półce, przygotował apetyczną promocję na swój fotograficzny smartfon Realme X3 SuperZoom. Na dokładkę obniżono cenę popularnego modelu obsługującego sieci 5G.

Producenci intensywnie zapełniają smartfonami średnią półkę cenową. Wybór jest olbrzymi - czym więc się kierować? Jeśli istotne są dla was dwa kryteria - wydajność i opłacalność - lista kandydatów znacząco się skraca. Wśród nich błyszczy Realme z serią X. Obejmuje ona sprzęty, które oferowane są w atrakcyjnych cenach, a - biorąc pod uwagę specyfikację i możliwości - powinny kosztować znacznie więcej. Dobitnie pokazuje to Realme X50 Pro, który bryluje wśród modeli do 1500 złotych, obsługuje sieci 5G i ma ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Od 19 do 25 listopada możecie go kupić jeszcze taniej w sklepie Play. Jeśli wasz budżet jest trochę większy, wtedy możecie pokusić się o znakomity smartfon Realme X3 SuperZoom, który parametrami dorównuje flagowcom, a jest od nich znacząco tańszy. A kilkaset złotych zostanie wam dodatkowo w kieszeni, gdy załapiecie się na sięgającą 40% obniżkę w Euro RTV AGD.Realme X3 SuperZoom - bez kompromisów

Od 23 listopada startuje promocja na model X3 SuperZoom - to w zasadzie flagowiec, ale taki, który nie opustoszy portfela. Imponuje praktycznie pod każdym względem (o jego zaletach i wadach możecie przeczytać w naszej recenzji ), a najmocniej wyróżnia się w pięciu obszarach. Zacznijmy od aparatów - musicie bowiem wiedzieć, że model ten ma być smartfonem fotograficznym. A to zobowiązuje. W X3 SuperZoom mamy łącznie sześć aparatów, ale najważniejsze jednostki znalazły się na tylnym panelu. To tutaj umieszczono główny aparat, o rozdzielczości 64 megapikseli, ale również aparat z obiektywem peryskopowym, dostarczający 5-krotnego zoomu optycznego - do tej pory rozwiązanie to konkurencja stosowała w modelach premium. A Realme przeniósł je do średniej półki. Efekty ich pracy możecie obejrzeć w galerii.

Drugi punkt obejmuje topowy procesor Qualcomm Snapdragon 855+, który dominował w ubiegłorocznych flagowcach i zapewni wystarczającą moc obliczeniową na kilka kolejnych lat. W połączeniu z punktem trzecim - masą gigabajtów pamięci - dostajemy smartfon o znakomitej wydajności i szybkości pracy. Realme wprowadził bowiem na polski rynek model X3 SuperZoom w najmocniejszej konfiguracji, z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Nie wierzycie? Oto bardziej weryfikowalne dane - najpopularniejsze benchmarki, które testują moc i płynność urządzeń w różnych zastosowaniach. Wyniki wydajności modelu X3 SuperZoom prezentują się następująco:

  • PC Mark Work 2.0 - 8452 punktów,
  • Antutu 8.4.3 - 497608 punktów,
  • Geekbench - 768 (Single-Core Score), 284 (Multi-Core Score),
  • 3D Mark - 2347 (Wild Life), 7956 (Sling Shot), 6142 (Sling Shot Extreme).

Czwarty element to czasy pracy i szybkość ładowania. Ogniwo o pojemności 4200 mAh na papierze nie jest szczególnie imponujące, ale w typowym użytkowaniu dostarcza dwudniowych czasów pracy. A są przecież smartfony, które z podobną baterią potrafią rozładować się przed nastaniem wieczoru. W benchmarku PC Mark Realme X3 SuperZoom osiągnął świetny wynik 16 godzin, w Geekbench (wersja 4.2.3) rozładował się po niemal 13 godzinach, a zapętlone wideo na YouTube'ie odtwarzał przez 15 godzin i 40 minut. Na pochwałę zasługuje też tempo ładowania baterii - dzięki technologii szybkiego ładowania i akcesoriom dołączonym do zestawu padnięty telefon można naładować do pełna w godzinę. Jeśli nie będziecie mieć tyle czasu, to w 30 minut smartfon naładujecie do 65% - a to raczej wystarczy, aby dotrwać do wieczora.

Piąty punkt to ekran, który potrafi wyświetlać obraz 120 razy w ciągu sekundy. Wyższym odświeżaniem nie zawsze mogą pochwalić się flagowce, a tutaj otrzymujemy je w modelu, który znalazł się w okolicznościowej promocji.Realme X3 SuperZoom taniej o 40%

Regularna cena X3 SuperZoom to 2399-2499 złotych (zależnie od wersji kolorystycznej). Ale już od 23 listopada możecie go kupić aż o 40% taniej. Z taką ofertą dla kupujących wyszła sieć Euro RTV AGD. Promocja potrwa do 30 listopada i obejmuje ograniczoną liczbę sztuk - warto więc się pospieszyć. Nieczęsto możemy kupić tak znakomicie wyposażone urządzenie w równie korzystnej promocji. Czy znajdziecie lepszą propozycję za takie pieniądze ze Snapdragonem 855+, ekranem 120 Hz, 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej? Powodzenia.


Link do oferty promocyjnejRealme X50 5G - wydajność w cenie

Przy mniejszym budżecie, oscylującym wokół tysiąca złotych, Realme proponuje model X50 5G. Co prawda wystartował on w rekomendowanej cenie 1499 złotych, ale przez ograniczony czas możecie go dorwać taniej o ponad 25% w stosunku do ceny detalicznej.

Co powinniście wiedzieć o Realme X50 5G i dlaczego warto go upolować - zwłaszcza w niższej cenie? Realme X50 5G oferuje procesor Qualcomma ze wsparciem dla sieci 5G, ma moduł NFC i ekran o wysokiej częstotliwości odświeżania. Ma mocną średniopółkową specyfikację i zapewnia dobre czasy pracy i szybkie ładowanie baterii. Nie bez znaczenia jest ekran o odświeżaniu 120 Hz i dobry, 48-megapikselowy aparat. Chcecie wiedzieć więcej? Sprawdźcie szczegóły w naszej recenzji smartfonu Realme X50 5G.

Qualcomm Snapdragon 765 jest nowym i bardzo popularnym układem w średniej półce. Producenci wybierają go z wielu powodów, ale chodzi przede wszystkim o zadowalająca wydajność, bardzo dobre zarządzanie baterią i obsługę sieci 5G. Zastosowany układ, wspierany przez 6 GB pamięci RAM, przekłada się na następujące rezultaty w benchmarkach:

  • PC Mark Work 2.0 - 8458 punktów,
  • Antutu 8.4.3 - 313 138 punktów,
  • Geekbench - 615 (Single-Core Score), 1908 (Multi-Core Score),
  • 3D Mark - 1685 (Wild Life), 4629 (Sling Shot), 3311 (Sling Shot Extreme).

Nie bez znaczenia są zapewniane czasy pracy. W PC Mark Battery work smartfon pracował przez 13 godzin i 5 minut, a w Geekbench 4.2.3 uzyskał 8680 punktów i rozładował się po 14 godzinach i 21 minutach. Można dodać jeszcze jeden pomiar - streamingowanie wideo przez ponad 17 godzin. W praktyce przekłada się to na dobre, 2-dniowe czasy pracy. Ale nawet, jeśli bateria wyczerpie się wcześniej, producent dostarcza tu w zestawie szybką ładowarkę - po 30 minutach od rozpoczęcia ładowania zobaczymy aż ok. 65%, a po godzinie ogniwo będzie w pełni naładowanie.Realme X50 5G taniej o 25%

Wszystko to składa się na mocną, średniopółkowa propozycję, która - w regulaminowej sprzedaży - została wyceniona na poziomie konkurencyjnych modeli o podobnej specyfikacji - na ok. 1500 złotych. Ale może uda się wam skorzystać z promocji w sklepie Play, wtedy możecie kupić go kilkaset złotych taniej. Zdecydowanie fioletowy operator wcześnie poczuł Black Friday. W sklepie fioletowego operatora od 19 do 25 listopada za Realme X50 5G zapłacicie tylko 1099 złotych. Oferta jest oczywiście ograniczona ilościowo.

Link do oferty promocyjnej


Materiał przygotowany we współpracy z Realme

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!