R E K L A M A

Honor 10X Lite zaprezentowany oficjalnie

Opublikowane:
Honor 10X Lite
Honor 10X Lite
fot. Honor

Honor 10X Lite doczekał się oficjalnej premiery. Czy potwierdziły się nieoficjalne przecieki? Jaka jest cena?

Honor 10X Lite zadebiutował w Arabii Saudyjskiej. W nasze rejony dotrze później - spodziewamy się go w Rosji 13 listopada. Kiedy u nas - jeszcze nie wiadomo. Specyfikacja nie powinna się już jednak zmienić, podobnie, jak wygląd telefonu i cena (w przypadku której należy jednak uwzględniać różnicę w podatkach). Popatrzmy zatem.

Honor 10X Lite otrzymał 6,67-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD+ z otworkiem na 8-megapikselowy aparat do selfie. Sercem urządzenia jest procesor Kirin 710, wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej oraz pamięć wewnętrzną 128 GB. Przestrzeń tą można powiększyć za pomocą karty microSD. Zasilanie urządzenia zapewnia akumulator o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem 22,5 W.

Poczwórny, tylny aparat fotograficzny dysponuje główną matrycą 48 Mpx i przysłoną f/1.8 oraz 8-megapikselowym modułem szerokokątnym o polu widzenia 120 stopni i przysłonie f/2.4. Komplet uzupełniają dwa typowe aparaty 2 Mpx z przysłonami f/2.4 - do makro i tła. Niestety, urządzenie nie oferuje dostępu do usług Google. Honor 10X Lite jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: Icelandic Frost, Midnight Black i Emerald Green. Cena wynosi 799 riali, czyli ok. 215 dolarów albo 850 zł. Realnie licząc, telefon ma szansę kosztować u nas 999 zł.

Na podstawie informacji Honor

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!