R E K L A M A

Jak wygląda Huawei Nova 8 SE?

Opublikowane:
Huawei Nova 8 SE
Huawei Nova 8 SE
fot. Weibo

Kilka dni temu mieliśmy okazję poznać specyfikację Huawei Nova 8 SE, a dziś - możemy przyjrzeć się wyglądowi urządzenia.

Wygląd ten nie jest jednak wybitnym osiągnięciem stylistów. Smartfon wygląda poprawnie, ma dość prostą formę. Z przodu zobaczymy wyświetlacz z kropelkowym wcięciem na aparat do selfie oraz szerszym "podbródkiem" pod wyświetlaczem. Z kolei z tyłu, w narożniku zamontowano oprawkę poczwórnego aparatu opartą na planie kwadratu z zaokrąglonymi narożnikami. Pomiędzy obiektywami (ułożonymi "w kuchenkę") umieszczono diodę LED, co tworzy ładną symetrię. Smartfon ma być oferowany w czterech wersjach kolorystycznych. W dwóch, tył będzie błyszczący, z liniami rozbiegającymi się promieniście wokół tylnego aparatu. Kolory czarny i biały zdają się być matowe.

Specyfikację Huawei Nova 8 SE zdążyliśmy już poznać, ale dla przypomnienia: telefon ma powstawać w dwóch odmianach, z procesorem MediaTek Dimensity 720 albo Dimensity 800U. Huawei Nova 8 SE ma mieć OLED-owy, 6,53-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+ ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych. Aparat do selfie będzie mieć matrycę 16 Mpx, zaś tylny - 64, 8, 2 i 2 Mpx. Dodatkowe aparaty to oczywiście szerokokątny, makro i rozmywania tła. Telefon zasili akumulator o pojemności 3800 mAh, z szybkim ładowaniem 66 W. Huawei Nova 8 SE będzie przy tym smukły i lekki - 7,46 mm grubości i 178 g wagi.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!